INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Unikasz przecieków – chronisz środowisko

  • 14/07/2015, Michałowice

  • Posługiwanie się mediami agresywnymi, niebezpiecznymi dla wód i zapalnymi wymaga starannych zabezpieczeń w celu ochrony środowiska. Wanny wychwytowe firmy DENIOS zapewniają niezawodną ochronę w każdej sytuacji.

 
Jeśli chodzi o bezpieczne składowanie np. olejów czy lakierów, to DENIOS produkuje szeroką gamę wanien wychwytowych ze stali cynkowanej i lakierowanej, na których może stać od jednej do ośmiu beczek 200 l. Wanny te są dopuszczone do składowania materiałów niebezpiecznych dla wód i cieczy zapalnych. Pojemność wychwytu 200l gwarantuje wymaganą ochronę przed przeciekami.

Wyjmowane kraty zapewniają uniwersalność zastosowań: można wstawić beczkę wprost do wanny albo umieścić kilka beczek na kracie. Przy wykorzystaniu, dostępnych również w DENIOS stojaków, beczki 60- i 200-litrowe można składować również na leżąco. Wszystko to pozwala zagwarantować, że przy czerpaniu i przelewaniu niebezpiecznych cieczy skapujące krople będą bezpiecznie przechwycone, a wody gruntowe nie zostaną narażone na zanieczyszczenie.

Ponadto DENIOS oferuje szeroki wybór wanien wychwytowych: ze stali albo tworzywa sztucznego, ze zintegrowanymi kieszeniami na widły lub bez, aż po wanny wychwytowe w formacie XXL, których pojemność wychwytu dochodzi do 1000l. W ofercie są też mobilne wanny wychwytowe umożliwiające bezpieczny transport w obrębie zakładu pracy. Występują w różnych wariantach i rozmiarach. Dzięki temu bezpieczny transport cieczy niebezpiecznych dla wód nie stanowi już problemu również w ciasnych pomieszczeniach i przejściach.

Więcej informacji na temat bezpiecznego obchodzenia się z materiałami niebezpiecznymi można uzyskać w najnowszym katalogu DENIOS, który można zamówić pod numerem 22 279 40 00 lub poprzez stronę internetową denios.

DENIOS od prawie 30 lat jest wiodącym specjalistą w dziedzinie składowania materiałów niebezpiecznych, zakładowej ochrony środowiska i bhp na stanowisku pracy. Zaczęło się od wanny wychwytowej do materiałów niebezpiecznych. Dziś DENIOS oferuje ponad 10 tys. artykułów do składowania materiałów niebezpiecznych i bhp w zakładzie pracy. Jest liderem rynkowym w tej dziedzinie - mając ponad 650 pracowników w 15 oddziałach na całym świecie.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Słoneczna 26
05-816  Michałowice
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)