Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

DLTech

Jesteśmy producentem maszyn i urządzeń. Cechą naszych produktów jest ich lekka i stabilna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych, nowoczesny design oraz duża dokładność wykonania.

Mysłowice, śląskie, Polska

O firmie DLTech

Jesteśmy producentem urządzeń wykonwanych na bazie nowoczesnych systemów profili aluminiowych. Charakterystyczną cechą naszych produktów jest ich lekka i stabilna konstrukcja wykonana z profili aluminiowych, nowoczesny design oraz duża dokładność wykonania. Jednymi ze sztandarowych produktów naszej firmy są transportery, stanowiska montażowe oraz maszyny specjalne. Wszystkie urządzenia naszej firmy są wykonywane według indywidualnych wymagań klienta co pozwala na jak najszersze sprostanie trendom dzisiejszego rynku i nie ogranicza naszej działalności tylko do jedej dziedziny lub gałęzi przemysłu.

Stosowane przez nas elementy pochodzą wyłącznie od najwyższej klasy producentów, wszystko dla zapewnienia długoletniej trwałości i bezawaryjności produkowanych przez nas urządzeń. Większość konstrukcji jest wykonanuch bez jakichkolwiek połączeń spawanych co zapewnia łatwość ich przebudowy, modernizacji czy demontażu.

Modułowy system profili aluminiowych przeznaczony jest do produkcji najprostszych urządzeń poprzez konstrukcje wspomagające produkcję kończąc na maszynach specjalnych spełniających najwyższe wymagania klientów bez konieczności posiadania dużego parku maszynowego.

Jednymi z najważniejszych zalet stosowania modułowego systemu profili aluminiowych to

  • Niedrogie rozwiązania poprzez proste przygotowanie produkcji, łatwy montaż, komponenty wielokrotnego użytku
  • Wysoka precyzja, trwałość poszczególnych elementów przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi całej konstrukcji
  • Profile anodowane w czterech seriach 5, 6, 8, 10
  • Duży wybór komponentów
  • Nowoczesny design

Jesteśmy wyposażeni w szerek typowych obrabiarek (tokarki, frezarki, szlifierki wałków, wiertarki etc.) oraz półautomatów spawaliniczych MIG/MAG. Nasz zespół tworzy szereg specjalistów z wielu dziedzin, dzięki czemu nasza praca w połączeniu z naszym zapleczem technicznym reprezentuje najwyższy poziom w swojej dziedzinie.

DLTech to nie jedynie maszyny, ale także systemy klejenia przemysłowego jak i produkcja klejów przemysłowych. Świadczymy również usługi doradcze w zakresie dostosowywania systemów klejowych do istniejących linii technologocznych lub przeprojektywania istniejących zespołów maszyn, w których  klejenie  leży po stronie operatorskiej. Głównymi naszymi odbiorcami są firmy z branży meblarskiej i automotiv.

Dokumenty do pobrania

  • Folder produktów i usług Pobierz

Polecane firmy w kategorii Podnoszenie, manipulowanie, przenoszenie

.C-CTU-736384218