DoorHan

DoorHan jest produkcyjnym holdingiem firm. Firma specjalizuje się w produkcji pełnego zakresu standardowych elementów do wszystkich rodzajów bram, palet rolkowych i urządzeń przeładunkowych.

Czerwonak, wielkopolskie, Polska

O firmie DoorHan

DoorHan jest produkcyjnym holdingiem firm, który jest liderem rynku mobilnych konstrukcji ogrodzeniowych w Rosji i państwach CIS. Firma specjalizuje się w produkcji pełnego zakresu standardowych elementów do wszystkich rodzajów bram, palet rolkowych i urządzeń przeładunkowych, będąc ich jedynym producentem w Rosji. DoorHan jest stale i dynamicznie rozwijającą się, wraz z rozszerzającą się siecią dilerską, firmą.

Przedstawicielstwa firmy pokrywają całą Rosję, Europę i państwa CIS. Ekspansja firmy odbywa się na terenie ponad 30 krajów, oprócz tego DoorHan posiada zakłady produkcyjne w Rosji, Czechach i Chinach. Główny zakład i centrala firmy znajdują się w Rosji, w okręgu Odincowo, niedaleko od Moskwy.

Zakłady w Europie i Azji produkują artykuły zgodnie ze specyfiką i wymaganiami poszczególnych rynków. Każda fabryka jest wiodącym producentem artykułów zaopatrując w nie rynki państw na terytorium których odbywa się działalność handlowa.

Zakłady produkcyjne DoorHan wytwarzają następujące systemy produktów: DoorHan-systemy bram DoorHan-systemy rolkowe DoorHan-systemy przeładunkowe DoorHan-systemy drzwi DoorHan-systemy aluminium DoorHan-systemy automatyki DoorHan-systemy modularnych produktów szybkiego działania.

Istnieje 20 regionalnych zakładów produkcyjnych i magazynów w Rosji i państwach CIS i 10 biur handlowych obsługujących ponad 6500 dilerów, które zajmują się marketingiem produktów DoorHan. W celu szybkiego i efektywnego rozwoju jakości usług i wysokiej klasy obsługi klientów na całym świecie, założony został klub DoorHan.

Zakład produkcyjny DoorHan w Czechach zlokalizowany w pobliżu miasta Kadan produkuje następujące artykuły: standardowe elementy bram segmentowych gotowe zestawy bram segmentowych.

Zakład produkcyjny DoorHan w mieście Suzhou w Chinach specjalizuje się w produkcji następujących artykułów: powlekanej stali rulonowej urządzeń przeładunkowych standardowych elementów do bram segmentowych gotowych zestawów do bram segmentowych. Produkty DoorHan z Suzhou są przeznaczone na rynki Chin południowo-wschodniej Azji.

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304