Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

DoorHan

DoorHan jest produkcyjnym holdingiem firm. Firma specjalizuje się w produkcji pełnego zakresu standardowych elementów do wszystkich rodzajów bram, palet rolkowych i urządzeń przeładunkowych.

Czerwonak, wielkopolskie, Polska

O firmie DoorHan

DoorHan jest produkcyjnym holdingiem firm, który jest liderem rynku mobilnych konstrukcji ogrodzeniowych w Rosji i państwach CIS. Firma specjalizuje się w produkcji pełnego zakresu standardowych elementów do wszystkich rodzajów bram, palet rolkowych i urządzeń przeładunkowych, będąc ich jedynym producentem w Rosji. DoorHan jest stale i dynamicznie rozwijającą się, wraz z rozszerzającą się siecią dilerską, firmą.

Przedstawicielstwa firmy pokrywają całą Rosję, Europę i państwa CIS. Ekspansja firmy odbywa się na terenie ponad 30 krajów, oprócz tego DoorHan posiada zakłady produkcyjne w Rosji, Czechach i Chinach. Główny zakład i centrala firmy znajdują się w Rosji, w okręgu Odincowo, niedaleko od Moskwy.

Zakłady w Europie i Azji produkują artykuły zgodnie ze specyfiką i wymaganiami poszczególnych rynków. Każda fabryka jest wiodącym producentem artykułów zaopatrując w nie rynki państw na terytorium których odbywa się działalność handlowa.

Zakłady produkcyjne DoorHan wytwarzają następujące systemy produktów: DoorHan-systemy bram DoorHan-systemy rolkowe DoorHan-systemy przeładunkowe DoorHan-systemy drzwi DoorHan-systemy aluminium DoorHan-systemy automatyki DoorHan-systemy modularnych produktów szybkiego działania.

Istnieje 20 regionalnych zakładów produkcyjnych i magazynów w Rosji i państwach CIS i 10 biur handlowych obsługujących ponad 6500 dilerów, które zajmują się marketingiem produktów DoorHan. W celu szybkiego i efektywnego rozwoju jakości usług i wysokiej klasy obsługi klientów na całym świecie, założony został klub DoorHan.

Zakład produkcyjny DoorHan w Czechach zlokalizowany w pobliżu miasta Kadan produkuje następujące artykuły: standardowe elementy bram segmentowych gotowe zestawy bram segmentowych.

Zakład produkcyjny DoorHan w mieście Suzhou w Chinach specjalizuje się w produkcji następujących artykułów: powlekanej stali rulonowej urządzeń przeładunkowych standardowych elementów do bram segmentowych gotowych zestawów do bram segmentowych. Produkty DoorHan z Suzhou są przeznaczone na rynki Chin południowo-wschodniej Azji.

Polecane firmy w kategorii Zaopatrzenie

.C-CTU-2880818304