INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

DSV Air&Sea

(DSV Air&Sea Sp. z o.o.)
Globalne usługi transportowe i logistyczne.


Szczegółowa informacja o firmie DSV Air&Sea

Grupa DSV jest globalnym operatorem logistycznym, który posiada biura i oddziały w ponad 60 krajach. Dzięki sieci agentów i partnerów świadczy usługi w ponad 110 państwach na świecie. Działalność operatora w Polsce realizowana jest w ramach trzech spółek - DSV Air&Sea (spedycja morska i lotnicza), DSV Road (spedycja krajowa) i DSV Solutions (logistyka magazynowa oraz dystrybucja krajowa).

DSV Air&Sea w Polsce powstało w wyniku fuzji obecnych na rynku od 1999 r. firm DFDS Transport Poland sp. z o.o. oraz kolejno: JHBachmann sp. z o.o., Promexim sp. z o.o. i Promexim Peko sp. z o.o., należących do grupy Frans Maas, oraz ABX Logistics sp. z o.o.

DSV Air&Sea oferuje lotnicze general cargo, przesyłki kurierskie, morskie przesyłki kontenerowe (FCL) oraz drobnicowe (LCL), także w systemie transportu kombinowanego i door-to-door. Ponadto realizuje przewozy ładunków ponadgabarytowych i niebezpiecznych DGR. Podstawową ofertę uzupełniają usługi track&trace, kompleksowa obsługa celna i możliwość dodatkowego ubezpieczenia.

DSV Air&Sea jako część globalnej Grupy DSV dysponuje własnymi biurami w najważniejszych portach morskich i lotniczych na świecie. W Polsce posiada oddziały w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Spółka jest także agentem IATA, dzięki czemu może korzystać z usług niemal wszystkich liczących się przewoźników lotniczych.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Mińska 63
03-828  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy DSV Air&Sea

Rekordowe wyniki bez szkody dla środowiska

08/03/2011, Warszawa - DSV, globalny koncern transportowo-logistyczny z centralą w Danii, opublikował roczne wyniki finansowe. W warunkach gospodarki podnoszącej się po niedawnym spowolnieniu udało się osiągnąć najwyższy przychód i zysk operacyjny w historii firmy.

DSV Air&Sea: z Chin do Polski statkiem i samolotem via Dubaj

12/10/2010, Warszawa - Korzystając z kilkuletnich doświadczeń z transportem kombinowanym, DSV Air&Sea wznawia morsko-lotnicze przewozy z Dalekiego Wschodu do Polski.

Drobnica z dalekiego wschodu bezpośrednio do Polski

03/09/2010, Warszawa - DSV Air&Sea uruchomiło bezpośredni cotygodniowy serwis drobnicowy z Chin i Tajwanu do Gdańska.

Produkty firmy DSV Air&Sea
 • Spedycja lotnicza

  Spedycja lotnicza

  Dysponujemy własnymi biurami w najważniejszych portach lotniczych na świecie.

 • Spedycja morska

  Spedycja morska

  Dysponujemy własnymi biurami w najważniejszych portach morskich na świecie.

 • Obsługa celna

  Obsługa celna

  Grupa DSV posiada dwie agencje celne, działające w ramach spółek DSV Air&Sea i DSV Road.

.C-CTU-736384304