Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Dulevo

Produkcja przemysłowych urządzeń czyszczących.

Fontanellato, Wlochy

O firmie Dulevo

 

Firma powstała w 1976 r. w Fontanellato (w prowincji Parma) jako producent zamiatarek i przemysłowych maszyn czyszczących. Wysoka jakość technologii i dynamizm handlowy sprawiają, że przedsiębiorstwo stale sie rozwija, co sprzyja rozszerzaniu jego działalności za granicą.

Dulevo inwestuje znaczne sumy w Badania i Rozwój, by stwarzać coraz bardziej trwałe, niezawodne i przyjazne dla środowiska urządzenia, oraz aby odkrywać innowacyjne systemy filtracji kurzu w trakcie procesu zbierania, a także by ograniczać emisję spalin z silników. Firma wciąż aktualizuje swoje produkty i technikę produkcji oraz aktywnie współpracuje z całym sektorem, tak na skalę krajową, jak i międzynarodową, także poprzez przynależność do organizacji rangi AFIDAMP (Włoskie Zrzeszenie Producentów i Dystrybutorów Czyszczących Urządzeń Przemysłowych) czy też VDMA (Verband Deutscher Maschinen- und Anlagenbau - German Engineering Federation). Od 1996 roku posiadamy prestiżowy certyfikat jakości UNI EN ISO 9001 – Visión otrzymany od DNV (Det Norske Veritas, lidera w dziedzinie certyfikacji).

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941