Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Duplo Polska

Dostawca urządzeń dla introligatorni.

Warszawa, Polska

O firmie Duplo Polska

Duplo jest światowym liderem na rynku rozwiązań introligatorskich i systemów do druku cyfrowego. Produkty naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością, wydajnością i możliwością modułowej rozbudowy wraz ze wzrostem Państwa potrzeb.

Firma Duplo Polska jest bezpośrednim przedstawicielem handlowym Duplo International Ltd. z siedzibą główną w Wielkiej Brytanii.

W naszej ofercie znajdują się: systemy broszurujące, zbieraczki cierne, zbieraczki podciśnieniowe, falcerki, oklejarki, powielacze cyfrowe, systemy do obróbki wydruków cyfrowych, systemy do obróbki wydruków offsetowych.

Naszym Klientom oferujemy dostęp do najnowszych technologii w zakresie systemów wykończeniowych. Zapewniamy bezpośrednie wsparcie techniczne i serwisowe.

Poszukujemy nowych dealerów.
Zapraszamy do współpracy!

Polecane wiadomości: Duplo Polska

Polecane firmy w kategorii Projekty Graficzne

.C-CTU-2932698192