INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

easyFairs Poland

(easyFairs Poland Sp. z o.o.)

Organizacja opłacalnych pod względem finansowym i czasowym targów branżowych, ukierunkowanych na sprzedaż.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie easyFairs Poland

easyFairs to targi dla tych, którzy chcą robić dobre interesy.

Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze, ponieważ nasze imprezy umieszczamy w samym centrum rynku zbytu.

Dzięki temu powstaje profesjonalne i jednocześnie przyjazne środowisko, w którym nabywcy mogą znaleźć dostawców, a sprzedawcy oferować swoje produkty.

Dla wystawców: wszystkie niezbędne działania zostały wykonane. Państwa stoisko jest gotowe i czeka na wykorzystanie.

Dla odwiedzających: targi organizujemy w ośrodkach i miastach położonych blisko miejsc, w których Państwo pracują – dzięki temu są one łatwo dostępne. Dostosowaliśmy je do specyfiki Państwa branży, a dodatkowo oferujemy wiele bezpłatnych treści o charakterze informacyjnym i edukacyjnym. Cała impreza zorganizowana jest  w jednym obiekcie, co zapewnia optymalne wykorzystanie czasu przez odwiedzających. Wszyscy dostawcy prezentują swoje oferty w identycznych warunkach, konkurują zatem jakością produktów i rozwiązań, a nie wielkością czy wystrojem stoiska.

Dla środowiska: przygotowujemy imprezy wystawiennicze, używając modułów i wyposażenia w 100% przeznaczonych do wielokrotnego użytku. Eliminujemy w ten sposób powstawanie odpadków i zmniejszamy obciążenie środowiska emisją dwutlenku węgla!

Główna siedziba easyFairs znajduje się w Brukseli, natomiast dzięki sieci biur regionalnych firma organizuje imprezy targowe w Austrii, Belgii, Kanadzie, Kolumbii, Danii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Holandii, Norwegii, Polsce, Rosji, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

easyFairs to nastawione na działalność handlową imprezy targowe, posiadające identyczny format w całej Europie. Odnoszą z nich korzyści wszyscy uczestnicy:

Korzyści dla wystawców

Ukierunkowanie na sprzedaż – targi dla tych, którzy po prostu chcą robić dobre interesy; Jednolity format stoisk – wystawcy konkurują jakością produktów, a nie wielkością stoiska; Imprezy specjalistyczne – wyłącznie dla specjalistów i handlowców – brak przypadkowych odwiedzających; Cena stoiska stanowi całkowity koszt udziału w targach – brak marnotrawstwa środków i przejrzysty zysk z inwestycji; Impreza zaprojektowana z myślą o zapewnieniu łatwego, bezpośredniego kontaktu z klientem.

Korzyści dla wystawców międzynarodowych

Imprezy easyFairs umożliwiają wystawcom poznawanie i zdobywanie nowych międzynarodowych rynków  zbytu po stosunkowo niskich kosztach; Jednolita koncepcja i format wszystkich imprez ułatwia udział w targach easyFairs za granicą.

Korzyści dla odwiedzających

Łatwa, internetowa rejestracja; Targi mają rozsądne rozmiary, tak aby wizyta była wygodna i nie pochłaniała zbyt dużo czasu; Łatwo dostępne obiekty wystawiennicze i przejrzysta organizacja stoisk; Wystawcy konkurują jakością oferty, a nie wielkością stoiska; Swobodna atmosfera ułatwiająca nawiązywanie kontaktów; Bezpłatne learnShopsTM – niezależne mini seminaria i analizy przypadków biznesowych dotyczące tematów, którymi są zainteresowani odwiedzający.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres al. Pokoju 82
31-564  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy easyFairs Poland

.C-CTA-2547351016