INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Ecologistic

(Ecologistic Sp. z o.o.)

Firma oferująca szeroką gamę produktów do ochrony środowiska.Zajmujemy się magazynowaniem, składowaniem, przewożeniem i neutralizacją wszelkich substancji niebezpiecznych.Szczegółowa informacja o firmie Ecologistic

Specjalizujemy się w dziedzinach dotyczących bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Oferujemy Państwu kompleksowe rozwiązania w zakresie wszelkich potrzeb związanych ze składowaniem, przechowywaniem, przenoszeniem, transportem oraz neutralizacją wszelkich niebezpiecznych substancji, które każdego dnia stanowią zagrożenie dla ludzi i dla środowiska. Posiadamy zaawansowane rozwiązania dające szerokie możliwości wyboru.

Nasza siła...

Doradztwo i know-how

Ecologistic jest zespołem ekspertów we wszystkich dziedzinach dotyczących bezpieczeństwa, środowiska a także zaawansowanych rozwiązańdotyczących składowania, przechowywania oraz logistyki. Wiedza naszego zespołu poparta wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie ekologii jest gwarancją udzielenia naszym klientom fachowego doradztwa w zakresie rozwiązań prawnych dotyczących bezpieczeństwa i ekologii- jak zapewnić czyste środowisko przyszłym pokoleniom.

Innowacyjność

Ecologistic wybiega w przyszłość i opiera się głównie na innowacyjności. Nasze centrum badań i rozwoju jest stale zaangażowane w poszukiwanie nowych rozwiązań i zastosowań, aby polepszyć jakość pracy oraz maksymalnie zmniejszyć ryzyko zanieczyszczenia środowiska - co jak dotąd, niestety, zdarza się zbyt często w przedsiębiorstwach oraz w naszym otoczeniu.

Pozostajemy do Waszej dyspozycji w zakresie potrzeb związanych z przechowywaniem, przenoszeniem, transportem oraz neutralizacją wszelkich niebezpiecznych substancji, które każdego dnia stanowią zagrożenie zarówno dla ludzi jak i dla środowiska.

Certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001
Telefon
Zobacz telefon
Adres Al. Jerozolimskie 123A / 24p.
02-017  Warszawa
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Ecologistic

.C-CTU-736384164