INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

ECTUM

(ECTUM)

Dystrybutor najwyższej jakości odzieży roboczej i ochronnej, obuwia ochronnego oraz innych akcesoriów renomowanej firmy MASCOT.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie ECTUM

Ectum - w naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości odzież roboczą, odzież ochronną, buty robocze oraz pozostałe akcesoria do odzieży specjalistycznej od międzynarodowego producenta MASCOT. Firma MASCOT z ponad 30 letnim doświadczeniem posiada jeden z największych w Europie magazynów, gdzie do wysyłki czeka ponad 3 miliony produktów podzielonych na 20 tysięcy numerów artykułów. Firma dba o to, aby spełniać motto TESTED TO WORK na każdym etapie produkcji, obsługi oraz prezentacji. Wdrożone są ścisłe reguły kontroli dostawców oraz materiałów, a nowe produkty sprawdzane w rzeczywistych warunkach. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że otrzymujecie ubrania trwałe, wytrzymałe na trudne warunki, lekkie, elastyczne, a do tego zaprojektowane w nowoczesnym, skandynawskim stylu.

W naszej ofercie pełen asortyment niezawodnych, trwałych produktów – dostarczanych prosto do drzwi Klienta.

Jeśli chcą Państwo obejrzeć i przymierzyć produkty, odczuć ich jakość i skorzystać z porad specjalisty proponujemy bezpłatną wizytę mobilnej ekspozycji w Państwa firmie. Usługa dostępna na terenie Wrocławia, Wałbrzycha i okolic. Prosimy o kontakt.

Skorzystaj z naszego sklepu internetowego, intuicyjnego systemu B2B lub najłatwiejszej na świecie platformy do zamawiania odzieży roboczej dla przedsiębiorstw MASCOT® SmartStore. Oszczędzaj czas i pieniądze! Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty produktów i usług oraz mobilnej wystawy znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy!

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Polna 56D
55-093  Kiełczów
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy ECTUM

.C-CTA-736384513