Elektromasz

Dystrybutor maszyn czyszczących VIPER, BKF- Adiatek. Serwis maszyn czyszczących marek: Nilfisk, Fimap, Comac, Numatic, Hako, Tenannt, Taski, Cleanfix, Wetrok. Posiada długoletnie doświadczenie.

Gózd, mazowieckie, Polska

O firmie Elektromasz

Firma Elektromasz to solidna firma rodzonna od lat pracujemy na naszą reputacje. Możesz na nas liczyć!

Posiadamy bogate doświadczenie w konserwacji i naprawach maszyn.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu szereg usług mających na celu obniżenie kosztów eksploatacji oraz skrócenie czasu przestojów Państwa maszyn czyszczących użytkowanych na obiektach w całej Polsce. Nasza oferta serwisowa obejmuje zarówno przeglądy okresowe, bieżącą obsługę i naprawy na obiektach , jak również remonty kapitalne maszyn.

Serwisujemy całą gamę maszyn i urządzeń czyszczących takich firm jak: Wetrok, Fimap, Comac, Taski, Hako, Adiatek, Nilfisk, Gansow, Weidner i inne , korzystając z oryginalnych części zamiennych zarówno nowych jak i używanych.

Posiadamy autoryzację: Nilfisk Advance, Tennant oraz Adiatek w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, co zobowiązuje nas do wysokich standardów obsługi naszych klientów. Współpracujemy ze wszystkimi liczącymi się dystrybutorami maszyn w Polsce w zakresie zakupu oryginalnych części zamiennych (Nilfisk, Agapit, Ecolab, Wetrok, BKF Tenzi, IBD).

Wszystkie usługi objęte są 6-cio miesięczną gwarancją .

Nasz czas reakcji od zgłoszenia przesłanego przez klienta wynosi 48 godzin. Oczywiście jest to maksymalny czas rozpoczęcia przez nas czynności serwisowych na Państwa obiekcie. Naprawa powinna zamknąć się w 24 godzinach, chyba że wystąpi konieczność dostarczenia nietypowych części zamiennych. W takich przypadkach możemy wspomóc Państwa dostarczając maszynę zastępczą o podobnych parametrach sprzątania.

Uzupełnieniem naszej oferty napraw jest serwis prostowników do baterii żelowych i kwasowych, zarówno impulsowych jak i ciągłych. Naszym dodatkowym atutem jest kilkuletnie już doświadczenie w naprawie elektroniki sterującej maszyn (płyty i napędy).

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941