Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Elektroprogram

Wózki: czołowe Clark, przeciwwybuchowe Sichelschmidt, Pramac, paleciaki, ogumienie przemysłowe, części zamienne, serwis, najem.

Komorniki /k Poznania, Polska

O firmie Elektroprogram

Przedsiębiorstwo ELEKTROPROGRAM Sp. z o.o. to firma rodzinna, wyłącznie z polskim kapitałem. Zostało założone w 2000 roku, świadcząc usługi związane z obsługą i naprawą wózków widłowych. Jednakże początki firmy sięgają roku 1966, kiedy to pod szyldem Zakład Elektryczny Włodzimierz Manka wykonywano usługi związane z instalacjami elektrycznymi, energetycznymi oraz elektromechaniką. Zakład czynnie współpracował z instytutami naukowymi i wyższymi uczelniami technicznymi w Polsce w projektowaniu i budowie Nowych Technik Nauczania, przyjmując nazwę ELEKTROPROGRAM.

W latach osiemdziesiątych ELEKTROPROGRAM Włodzimierz Manka, Jarosław Manka Sp. j. zajmował się produkcją części antyimportowych. Jednym z obszarów działalności rynkowej była produkcja srebrnych styków do wózków widłowych, oparta na nowoczesnych rozwiązaniach w tej dziedzinie. Z upływem czasu przedsiębiorstwo rozwijało się i poszerzało swoją działalność, obejmując w roku 1986 oficjalne przedstawicielstwo handlowe producenta wózków widłowych marki Balkancar.

W roku 1994 ELEKTROPROGRAM rozszerza swą ofertę produktową o wysokiej klasy amerykańskie wózki WIDŁOWE marki CLARK, a w 1998 roku uzupełnia ją o 4-kierunkowe wózki przeciwwybuchowe.

Już w latach 90-tych podstawowym założeniem działalności firmy ELEKTROPROGRAM była sprawna i szybka obsługa serwisowa klientów. Rozumiejąc wymogi stawiane przez rozwijający się rynek, Dział Serwisu rozpoczął pracę w trybie 24-godzinnym. Wraz z dynamicznym rozwojem firmy, sukcesywnie rozbudowywano również zaplecze magazynowe oryginalnych części zamiennych do wózków widłowych oferowanych marek.

W roku 1998 otwarte zostaje przedstawicielstwo handlowo-serwisowe z magazynem części zamiennych w Szczecinie. W kolejnych latach struktury handlowe wzmocnione zostają o przedstawicieli handlowo-serwisowych na Śląsku, we Wrocławiu, Warszawie, Lublinie oraz w Gdańsku.

W 2006 roku ELEKTROPROGRAM wprowadza do regularnej sprzedaży wózki paletowe PRAMAC-LIFTER, zaś w 2007 roku wprowadza wózki boczne, czterokierunkowe  i wielokierunkowe firm BAUMANN i JUMBO oraz terenowe wózki RANGER.

W 2008 roku ELEKTROPROGRAM zostaje autoryzowanym dealerem maszyn JCB oraz wózków przeciwwybuchowych marki MIAG.Dokumenty do pobrania

Polecane wiadomości: Elektroprogram

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103