Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Relokacje linii technologicznych

Relokacje linii technologicznych

Produkt firmy ENKI

Relokacje linii technologicznych

Produkt firmy ENKI

Opracowanie, planowanie i wykonanie projektów przemieszczeń linii technologicznych i transportowych.

Kolejnym obszernym pionem naszej działalności są zagadnienia związane z relokacją linii produkcyjnych, pojedynczych urządzeń i zespołów urządzeń i często całych obiektów przemysłowych. Globalizacja wymusza na firmach produkcyjnych optymalizację kosztów produkcji, co prowadzi do przebudowy zakładów i relokacji wewnątrzzakładowych a także do przeniesienia zakładu w inną lokalizację.

Przemieszczenie poszczególnych maszyn i urządzeń oraz infrastruktury jest zadaniem skomplikowanym i wymagającym dobrej organizacji pracy. Bogate doświadczenie firmy ENKI w tym zakresie pozwoliło zrealizować wiele zadań w Polsce, Europie i Afryce. Nadzór i organizację zadań logistycznych sprawują liderzy projektu wspomagani przez systemy komputerowe.

Sprzęt potrzebny do przewożenia oraz przemieszczania ciężkich maszyn jest standardowym wyposażeniem naszej firmy. Sprzęt ciężki oraz transport realizujemy na zasadzie kooperacji z zaprzyjaźnionymi firmami. Takie rozwiązanie pozwala na korzystne cenowo wykonanie powierzonych zadań.

Zakres działań relokacyjnych obejmuje:

  • Opracowanie i wykonanie projektów relokacji urządzeń i linii produkcyjnych: planowanie terminów demontażu, remontów i regeneracji, a także montażu zmiana rozmieszczenia urządzeń i ich adaptacja do nowych warunków pracy organizacja transportu wewnątrzzakładowego dokumentacja wykonawcza i powykonawcza, aktualizacja dokumentacji.
  • Rozwiązania logistyczne przy transporcie maszyn i urządzeń: pakowanie i zabezpieczenie domontowanych elementów, maszyn. Wykorzystanie własnych rozwiązań informatycznych podczas oznaczania (bazy danych) harmonogramowanie prac, maksymalne skrócenie operacji logistycznych organizacja transportu zakładowego, drogowego, morskiego i lotniczego.

O firmie ENKI

ENKI

Firma dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla przemysłu. Specjalizujemy się w projektowaniu, doradztwie i realizacji w zakresie instalacji technologicznych, maszyn i urządzeń.

Kraków ,Polska

Polecane firmy w kategorii Automatyzacja procesów przemysłowych / linie montażowe

.P-CTU-2709260238