ESE

Firma OTTO jest wiodącym w Europie producentem pojemników na odpady komunalne oraz znanym wytwórcą i dostawcą szeregu produktów i urządzeń małej architektury.

Warszawa, Polska

O firmie ESE

Produkcję stalowych zbiorników i małych kontenerów rozpoczęto w pierwszych zakładach OTTO już ponad 70 lat temu. W latach 60-tych ostatniego stulecia grupa nasza była pionierem we wdrażaniu produkcji pojemników z tworzyw sztucznych, w której to dziedzinie pozostajemy jednym z liderów rynku światowego do chwili obecnej.
Produkty dostarczane przez OTTO spełniają wymogi norm polskich i europejskich czy to w zakresie pojemników przeznaczonych do gospodarki odpadami (PN-EN 840), czy też w zakresie urządzeń placów zabaw (PN-EN 1176).

Dzięki wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań procesu technologicznego oraz stosowaniu surowców o sprawdzonej, najwyższej jakości wyroby dostarczane przez OTTO cechuje trwałość, odporność mechaniczna oraz maksymalnie zoptymalizowane walory użytkowe. W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientów i partnerów działy badawczo-rozwojowe OTTO pracują nieustannie nad zmodernizowaniem stosowanych rozwiązań i stworzeniem nowych produktów odpowiadających ekonomicznym i technologicznym wymaganiom współczesnego rynku.

Firma OTTO (Poland) Sp. z o.o. założona została w Warszawie w roku 1993. Spełniając oczekiwania naszych partnerów dostarczamy m.in. pojemniki na odpady komunalne i przemysłowe, pojemniki do segregacji surowców wtórnych, pojemniki specjalistyczne na baterie, akumulatory i świetlówki, pojemniki na piach / żwir ("akcja zima"), kosze uliczne i parkowe oraz profesjonalne miejskie urządzenia placów zabaw.

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941