Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

ESPERANS-soft

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozwiązań informatycznych i w projektowaniu oraz wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji w opartych o technologie kodów kreskowych.

Wrocław, dolnośląskie, Polska

O firmie ESPERANS-soft

Esperans-soft istnieje od 2001 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie rozwiązań informatycznych i systemów automatycznej identyfikacji. Realizujemy projekty w sposób kompleksowy, począwszy od wykonania analizy przedwdrożeniowej, planu rozwiązania, poprzez dostarczenie i instalację urządzeń, oprogramowania, oraz ich integrację, aż po pełną obsługę posprzedażną.

Oferuje również usługi w zakresie doboru materiałów eksploatacyjnych, instalowania sieci Wi-Fi.

Priorytetem w działaniu firmy jest świadczenie kompleksowej obsługi klienta poprzez dostarczanie rozwiązań opartych o najnowocześniejsze technologie i współpracę z najlepszymi producentami urządzeń i oprogramowana.

Rozwój nasz opiera się również na wysokim standardzie świadczonych usług doradczych i serwisowych, czego miarą jest stale rosnące grono zadowolonych klientów.

...WŁAŚCIWA JAKOŚĆ JEST WTEDY, GDY WRACA KLIENT A NIE PRODUKT...

Bardzo ważną dziedziną naszej działalności, jest tworze oprogramowania dedykowanego tworzonego pod ściśle określone potrzeby klienta. Aplikacje nasze najczęściej pracują, jako kompleksowe rozwiązania, ale często tworzone przez Nas programy integrowane są z istniejącymi już u klienta, systemami.

Rozwój firmy oparty jest głównie na poszerzaniu oferty sprzętu związanego z technikami automatycznej identyfikacji oraz tworzeniu oprogramowania, w których ów sprzęt jest zasadniczym składnikiem. Ważną gałęzią naszej działalności jest tworzenie i promowanie rozwiązań autorskich. I tu nasze siły skierowane są na dotarciu z naszymi propozycjami systemów do jak najszerszej  rzeszy odbiorów reprezentujących róże branże działalności.

Mowa tu o firmach:

  • produkcyjnych,
  • dystrybucyjnych,
  • transportu i logistyki,
  • produkcji opakowań,
  • i inne...

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451