Esprit CAM Center

Sprzedaż oprogramowania CAD/CAM.

Warszawa, Polska

O firmie Esprit CAM Center

Firma DP Technology od dwudziestu lat posiada ugruntowaną pozycję w przemyśle maszynowym, którą zawdzięcza ciągłemu rozwojowi i wykorzystaniu korzyści płynących z systemów sterowania NC. System programowania ESPRIT jest jednym z produktów firmy DP Technology, światowego lidera w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM. Oprogramowanie ESPRIT to lata doświadczeń w programowaniu w języku komend ISO oraz wiedzy o obrabiarkach pracujących w systemie CNC i ich narzędziach.

Pozycję oraz jakość oferowanego oprogramowania potwierdza nasza współpraca z klientami takimi jak Boeing, Jaguar, Cartier, MicroSoft, Siemens, Audi, Volvo czy Fiat.

DP Technology inwestuje 20% swoich przychodów w badania naukowe i rozwój. Zapewnia to firmie stałe utrzymywanie pozycji lidera wśród światowych producentów systemów CAD/CAM.

Jesteśmy obecni w 55 krajach. Dysponujemy 15 wersjami językowymi naszego oprogramowania. Współpracujemy z ponad 75 czołowymi producentami maszyn oraz sterowników m.in. Mori Seiki, Haas, Mazak, Okuma, Emco, Fanuc, Siemens…

Firma DP Technology w trosce o klientów i z myślą o stworzeniu sieci sprzedaży odpowiadającej wysokim standardom firmy, założyła oficjalne przedstawicielstwo w Polsce. ESPRIT CAM CENTER POLSKA oferuje usługi w zakresie doradztwa oraz szkoleń dla wszystkich zainteresowanych oprogramowaniem ESPRIT.

Sprzedaż detaliczna prowadzona będzie poprzez sieć oficjalnych Partnerów ESPRIT CAM CENTER POLSKA. Do współpracy z nami zapraszamy również szkoły oraz producentów i dystrybutorów maszyn.

System programowania ESPRIT jest jednym z produktów firmy DP Technology, światowego lidera w dziedzinie oprogramowania CAD/CAM. Od dwudziestu lat firma DP Technology posiada ugruntowaną pozycję w przemyśle maszynowym, którą zawdzięcza ciągłemu rozwojowi i wykorzystaniu korzyści płynących z systemów sterowania NC. ESPRIT korzysta z ponad dwudziestoletniego doświadczenia w programowaniu w języku komend ISO oraz wiedzy o obrabiarkach pracujących w systemie CNC i ich narzędziach.

DP Technology inwestuje 20% swoich przychodów w badania naukowe i rozwój. Zapewnia to firmie stałe utrzymywanie pozycji lidera wśród światowych producentów systemów CAD/CAM.

ESPRIT jest optymalnym systemem dla operatorów i programistów szukających przyjaznego systemu CAM. Umożliwia on programowanie obróbki:
  • na frezarkach (3, 4 i 5 osiowych)
  • na tokarkach jedno i wielo głowicowych (z narzędziami stałymi i obrotowymi), jedno i wielowrzecionowych
  • na obrabiarkach elektroerozyjnych drutowych WEDM.

Program posiada przyjazny interfejs Windows®. Powoduje to, że jego obsługa oraz nauka jest łatwa i przyjemna, często nawet intuicyjna. Czas potrzebny na opanowanie środowiska programu został przez to skrócony do niezbędnego minimum.

ESPRIT umożliwia pełną kontrolę i nadzór obróbki. Z programem Microsoft® VBA (Visual Basic for Applications) wbudowanym w ESPRIT można tworzyć makra (podprogramy) i tworzyć indywidualne środowisko dostosowując je do własnych potrzeb.

System posiada obszerną bibliotekę narzędzi, materiałów, technologii oraz wbudowany postprocesor umożliwiający komunikację z większością sterowań oferowanych na rynku obrabiarkowym.

Dokumenty do pobrania

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909