ETISKLEP

Specjalizujemy się w dostarczaniu systemów identyfikacji i druku opartym na najwyższej jakości materiałach i urządzeniach.

56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska

O firmie ETISKLEP

Wykorzystując nasze doświadczania proponujemy Państwu technologie wiodących producentów z całego świata.

W ciągłej ofercie posiadamy urządzenia do drukowania firmy Citizen, Metapace oraz Zebra.

Oferujemy pełny zakres materiałów eksploatacyjnych oraz części do wszystkich oferowanych urządzeń wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń do odczytywania kodów marki Datalogic, Cipher Lab, Honewell oraz Symbol.

Jako jedna z nielicznych firm dajemy naszym klientom możliwość obniżenia cen sprzętu nawet do 40% dzięki ofercie urządzeń poleasingowych. Oferujemy dogodne warunki zakupu używanego sprzętu z gwarancją lub rozliczenia zakupu nowych urządzeń sprzętem, który zalega w Państwa magazynach.

Zapewniamy także materiały eksploatacyjne  marki All Print do urządzeń laserowych.

Dzięki własnej drukarni wykonamy każde zlecenie druku etykiet dla Państwa. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń i fachowe doradztwo poparte kilkunastoletnim doświadczeniem.

Jesteśmy firmą otwartą na sugestie naszych klientów i dlatego  uruchomiliśmy dla Państwa potrzeb oddział zajmujący się sprzedażą internetową naszych produktów dostępny 24 godziny na dobę.

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451