INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Fair Play Plus

(Fair Play Plus Sp.j.)

Bezpośredni dystrybutor na Polskę urządzeń czyszczących GHIBLI (pełna gama odkurzaczy, urządzeń jednotarczowych i szorowarek).Szczegółowa informacja o firmie Fair Play Plus

Fair Play Plus Sp.j. bezpośredni dystrybutor na Polskę urządzeń czyszczących GHIBLI (pełna gama odkurzaczy, urządzeń jednotarczowych i szorowarek). Firma z ogromnym doświadczeniem w branży i stabilnej pozycji na rynku zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, dostawy, serwisu i zaopatrzenia w części zamienne / akcesoria wszystkich sprzedawanych urządzeń marki GHIBLI."

GHIBLI S.p.A. z siedzibą w Pawii została założona w 1968 przez Massimo Besostri. Firma ta produkuje profesjonalne odkurzacze i wypracowała wiodącą pozycję w branży na terenie Europy rozszerzając asortyment poprzez produkcję całego wachlarza urządzeń do utrzymywania czystości: odkurzaczy przemysłowych, urządzeń jednotarczowych oraz szorowarek firmy Ghibli - Wirbel.

W ciągu 40 lat istnienia, firma GHIBLI zawsze miała na celu podnoszenie jakości produktu za przystępną cenę, wdrażanie nowoczesnych technologii, zdobywanie zaufania klientów oraz istotną współzależność produkcji i handlu.

Oprócz promowania własnej marki, GHIBLI pracowała również pod tzw. prywatną marką, co jej pozwoliło na pozyskanie i utrwalenie zaufania oraz współpracy z głównymi producentami.

Od 2005 spółka jest własnością Riello Investimenti S.p.A. (Padwia), która uzyskała udział 58%, pozostawiając w rękach rodziny Besostri pozostałe 42%.

Ta operacja dała możliwość rozwoju firmie GHIBLI: dzięki dużemu wkładowi energii i pieniędzy możliwe stały się zmiany na poziomie produkcji, handlu oraz utrwalenia marki.

W 2006 firma GHIBLI przejęła całość kapitału firmy Wirbel S.p.A, innej znaczącej marki w tym sektorze, co umożliwiło szybkie wejście na rynek maszyn jednotarczowych.

W tym samym roku w Amsterdamie zaprezentowano nową gamę maszyn do czyszczenia i suszenia podłóg, na dzień dzisiejszy, najważniejszej rozwijającej się firmy.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Piłsudskiego 148
05-091  Ząbki k/Warszawy
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Fair Play Plus

.C-CTU-2709257941