Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Fair Play Plus

Bezpośredni dystrybutor na Polskę urządzeń czyszczących GHIBLI (pełna gama odkurzaczy, urządzeń jednotarczowych i szorowarek).

Ząbki k/Warszawy, Polska

O firmie Fair Play Plus

Fair Play Plus Sp.j. bezpośredni dystrybutor na Polskę urządzeń czyszczących GHIBLI (pełna gama odkurzaczy, urządzeń jednotarczowych i szorowarek). Firma z ogromnym doświadczeniem w branży i stabilnej pozycji na rynku zapewnia kompleksową obsługę w zakresie doradztwa, dostawy, serwisu i zaopatrzenia w części zamienne / akcesoria wszystkich sprzedawanych urządzeń marki GHIBLI."

GHIBLI S.p.A. z siedzibą w Pawii została założona w 1968 przez Massimo Besostri. Firma ta produkuje profesjonalne odkurzacze i wypracowała wiodącą pozycję w branży na terenie Europy rozszerzając asortyment poprzez produkcję całego wachlarza urządzeń do utrzymywania czystości: odkurzaczy przemysłowych, urządzeń jednotarczowych oraz szorowarek firmy Ghibli - Wirbel.

W ciągu 40 lat istnienia, firma GHIBLI zawsze miała na celu podnoszenie jakości produktu za przystępną cenę, wdrażanie nowoczesnych technologii, zdobywanie zaufania klientów oraz istotną współzależność produkcji i handlu.

Oprócz promowania własnej marki, GHIBLI pracowała również pod tzw. prywatną marką, co jej pozwoliło na pozyskanie i utrwalenie zaufania oraz współpracy z głównymi producentami.

Od 2005 spółka jest własnością Riello Investimenti S.p.A. (Padwia), która uzyskała udział 58%, pozostawiając w rękach rodziny Besostri pozostałe 42%.

Ta operacja dała możliwość rozwoju firmie GHIBLI: dzięki dużemu wkładowi energii i pieniędzy możliwe stały się zmiany na poziomie produkcji, handlu oraz utrwalenia marki.

W 2006 firma GHIBLI przejęła całość kapitału firmy Wirbel S.p.A, innej znaczącej marki w tym sektorze, co umożliwiło szybkie wejście na rynek maszyn jednotarczowych.

W tym samym roku w Amsterdamie zaprezentowano nową gamę maszyn do czyszczenia i suszenia podłóg, na dzień dzisiejszy, najważniejszej rozwijającej się firmy.

Polecane firmy w kategorii Czyszczenie przemysłowe

.C-CTU-2709257941