FANUC

Oferujemy roboty o udźwigu od 2 do 700 kg, do przenoszenia materiałów, spawania łukowego i punktowego, paletyzacji, pakowania, pickingu, malowania, zgrzewania i wielu innych aplikacji.

Warszawa, Polska

O firmie FANUC

 

FANUC Robotics Europe, S.A. to środkowoeuropejski przedstawiciel japońskiej firmy FANUC Ltd., dystrybutora i światowego lidera w branży robotyki i automatyzacji przemysłowej.
Oferujemy konkurencyjne produkty wysokiej jakości opracowywane w dziale Badań i Rozwoju, którego działalność stanowi podstawę filozofii zarządzania firmą FANUC.

Szeroka gama robotów FANUC Robotics jest odpowiedzią na wiele zapotrzebowań przemysłowych. Każdego dnia i na całym świecie używa się ponad 160 000 robotów FANUC o niezawodności wynoszącej 99,9%.

FANUC Robotics oferuje też szeroką gamę oprogramowania do robotów i produktów do programowania offline polepszających niezawodność i jakość systemów automatyzacji. FANUC Robotics i europejskie oddziały firmy zapewniają też wszystkim europejskim partnerom i klientom zaawansowane usługi serwisowe.

Producenci i dystrybutorzy samochodów, przedstawiciele przemysłu spożywczego i producenci maszyn wykorzystują nasze żółte roboty w swoich strategiach automatyzacyjnych. Nasi współpracownicy wiedzą, że mogą mieć pełne zaufanie do firmy FANUC Robotics będącej solidnym partnerem umożliwiającym wspólne wdrożenie nowych i efektywnych rozwiązań u końcowego klienta.

FANUC to numer 1 w branży automatyzacji i robotyki przemysłowej
Roboty FANUC wyróżniają się najwyższa niezawodnością na świecie (średni wynik 99,99%). Wynik ten jest możliwy dzięki temu, że jesteśmy jedyną firmą w sektorze, która projektuje i produkuje główne komponenty robotów. Wszystkie szczegóły zarówno te dotyczące elementów hardware jak i software są kontrolowane w celu osiągnięcia optymalnego łańcucha działania.
Jesteśmy nie tylko dystrybutorami, ale także partnerami działającymi szybko i w sposób elastyczny, zapewniając obsługę serwisową naszych klientów. Jesteśmy zawsze blisko Ciebie, otwarci na nowe potrzeby i wymagania. Niezależnie od zapotrzebowania i wymaganej aplikacji, możemy zaoferować robota, który będzie dla Ciebie pracował.

Posiadamy najszerszą gamę produktów przeznaczonych do najróżniejszych zastosowań. Nasze roboty mogą wszystko, począwszy od paletyzacji ciężkich ładunków a skończywszy na manipulacji delikatnymi produktami z dużą prędkością i maksymalną precyzją.

FANUC Robotics oferuje:

  • Roboty do różnych zastosowań o udźwigu od 2 do 700 kg (do przenoszenia towarów, spawania punktowego, cięcia, polerowania, rozdrabniania)
  • Roboty do paletyzacji, pakowania, pickingu (także do pracy w przemyśle spożywczym)
  • Roboty do spawania łukowego i pozycjonery
  • Roboty malujace
  • Oprogramowanie do programowania offline ROBOGUIDE
  • Oprogramowanie aplikacyjne do robotów
  • Opcje oprogramowania do robotów w zależności od ich funkcji

Polecane firmy w kategorii Automatyka i Robotyka

.C-CTU-2709260238