Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Frigolanda

Frigo Radom jest spółką córką holenderskiej grupy Frigolanda. Zajmujemy się logistyką magazynową produktów głęboko mrożonych (składowanie, kompletacja i usługi VAL).

Radom, mazowieckie, Polska

O firmie Frigolanda

Mroźnia FRIGOLANDA w Radomiu została zaprojektowana, aby spełnić najwyższe normy jakościowe, bezpieczeństwa i oczekiwania rynku. Gwarantuje nowoczesną powierzchnię magazynową (41.000m3) oraz 10.000 miejsc paletowych gotowych do zagospodarowania Państwa produktami. Wewnątrz znajdziemy nowoczesne, mobilne regały, umożliwiające szybki i łatwy dostęp do każdego miejsca paletowego, mające bezpośredni wpływ na czas obsługi zamówienia.

FRIGOLANDA jest przedsiębiorstwem zajmującym się profesjonalną logistyką chłodniczą. Całkowita pojemność magazynu w Polsce to 10.000 paletowych.

FRIGOLANDA stara się, aby relacje z jej Klientami były zawsze bliskie i partnerskie. W firmie FRIGOLANDA wierzymy, że aktywne podejście do klienta i skupienie się na jego specyficznych wymaganiach jest niezbędne do uzyskania nowych perspektyw i rozwiązań tworzonych pod kątem konkretnego klienta. Jeżeli doda się do tego wysoki poziom elastyczności, uzyskuje się efekt w postaci pracy zespołowej!

FRIGOLANDA Radom stosuje system spełniający wymagania HACCP. Posiadamy także certyfikowane systemy IFS Logistics oraz BRC Storage and Distribution.

Nasze usługi:

  • Przyjęcie towaru (ekspedycja mrożona do -18stC)
  • Składowanie (automatyczny monitoring i zapis temperatur)
  • Kompletacja
  • Usługi dodatkowe (VAL)
  • Wydanie towaru

Know How

Grupa FRIGOLANDA posiada ponad 22-letnie doświadczenie operacyjne w branży logistycznej, o specjalizacji chłodniczej. Doświadczenie potwierdzone budową logistycznych centrów chłodniczych na rynkach UE dla usług wspólnych wielu podmiotów, świadcząc usługi w oparciu o precyzyjnie określane warunki kontraktu. Sieć Centrów Logistycznych zlokalizowanych na terenie Krajów UE umożliwia realizację zleceń bez granic, przy wykorzystaniu tych samych technologii i rozwiązań oraz wysokich jakościowo standardów świadczonych usług.

Dostawy do naszych głównych klientów realizowane są bezpośrednio przy wykorzy­staniu floty transportowej Grupy FRIGOLANDA lub przez podwykonawców, z którymi mamy podpisane długoterminowe, stałe umowy.

Kompleksowy proces dystrybucji możliwy jest dzięki zawarciu partnerskich kontraktów o współpracę ze specjalistami w tychże krajach. W efekcie dysponujemy złożonym i sprawnie działającym systemem, który w zależności do lokalizacji w przeciągu od 24 do 48 godzin umożliwia FRIGOLANDA terminowe realizowanie, zamówień i dotrzymywanie warunków kontraktu.

Certyfikaty:

HACCP, IFS Logistics, BRC Storage and Distribution

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304