Frigolanda

Frigo Radom jest spółką córką holenderskiej grupy Frigolanda. Zajmujemy się logistyką magazynową produktów głęboko mrożonych (składowanie, kompletacja i usługi VAL).

Radom, mazowieckie, Polska

O firmie Frigolanda

Mroźnia FRIGOLANDA w Radomiu została zaprojektowana, aby spełnić najwyższe normy jakościowe, bezpieczeństwa i oczekiwania rynku. Gwarantuje nowoczesną powierzchnię magazynową (41.000m3) oraz 10.000 miejsc paletowych gotowych do zagospodarowania Państwa produktami. Wewnątrz znajdziemy nowoczesne, mobilne regały, umożliwiające szybki i łatwy dostęp do każdego miejsca paletowego, mające bezpośredni wpływ na czas obsługi zamówienia.

FRIGOLANDA jest przedsiębiorstwem zajmującym się profesjonalną logistyką chłodniczą. Całkowita pojemność magazynu w Polsce to 10.000 paletowych.

FRIGOLANDA stara się, aby relacje z jej Klientami były zawsze bliskie i partnerskie. W firmie FRIGOLANDA wierzymy, że aktywne podejście do klienta i skupienie się na jego specyficznych wymaganiach jest niezbędne do uzyskania nowych perspektyw i rozwiązań tworzonych pod kątem konkretnego klienta. Jeżeli doda się do tego wysoki poziom elastyczności, uzyskuje się efekt w postaci pracy zespołowej!

FRIGOLANDA Radom stosuje system spełniający wymagania HACCP. Posiadamy także certyfikowane systemy IFS Logistics oraz BRC Storage and Distribution.

Nasze usługi:

  • Przyjęcie towaru (ekspedycja mrożona do -18stC)
  • Składowanie (automatyczny monitoring i zapis temperatur)
  • Kompletacja
  • Usługi dodatkowe (VAL)
  • Wydanie towaru

Know How

Grupa FRIGOLANDA posiada ponad 22-letnie doświadczenie operacyjne w branży logistycznej, o specjalizacji chłodniczej. Doświadczenie potwierdzone budową logistycznych centrów chłodniczych na rynkach UE dla usług wspólnych wielu podmiotów, świadcząc usługi w oparciu o precyzyjnie określane warunki kontraktu. Sieć Centrów Logistycznych zlokalizowanych na terenie Krajów UE umożliwia realizację zleceń bez granic, przy wykorzystaniu tych samych technologii i rozwiązań oraz wysokich jakościowo standardów świadczonych usług.

Dostawy do naszych głównych klientów realizowane są bezpośrednio przy wykorzy­staniu floty transportowej Grupy FRIGOLANDA lub przez podwykonawców, z którymi mamy podpisane długoterminowe, stałe umowy.

Kompleksowy proces dystrybucji możliwy jest dzięki zawarciu partnerskich kontraktów o współpracę ze specjalistami w tychże krajach. W efekcie dysponujemy złożonym i sprawnie działającym systemem, który w zależności do lokalizacji w przeciągu od 24 do 48 godzin umożliwia FRIGOLANDA terminowe realizowanie, zamówień i dotrzymywanie warunków kontraktu.

Certyfikaty:

HACCP, IFS Logistics, BRC Storage and Distribution

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304