MaxTrans

Oferujemy Państwu usługi z zakresu transportu krajowego i zagranicznego, obsługujemy takie relacje jak Słowacja, Węgry, Austria, Anglia oraz Ukraina, ale również inne.

Mielec, podkarpackie, Polska

O firmie MaxTrans

Firma MaxTrans powstała w 1997 roku i od tego czasu pomagamy pośrednio naszym klientom poprzez terminowe oraz rzetelne realizowanie zleceń. Naszą domeną jest transport i spedycja jednakże prowadzimy również wypożyczalnię samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych.

MaxTrans to także wynajem samochodów i profesjonalna wypożyczalnia. To dobra i unikalna oferta w okolicy; duży wachlarz samochodów osobowych. W ofercie poza samochodami osobowymi, samochody dostawcze i ciężarowe do wynajmu.

Proponujemy m.in. pojazdy z automatyczną skrzynią biegów. Atrakcyjne i różnorodne rozwiązania.

Obsługujemy różne kierunki transportowe, staramy się nie ogrnaiczać a kompleksową obsługę zapewnią Państwu busy, ciężarówki bez i z windą, zestawy z naczepami, firanki oraz zestawy jumbo oraz tandem.

Wyjątkowo dostępny transport krajowy towarów, który oferujemy to nasza pasja, doświadczony personel - kierowcy, spedytorzy, kadra.

Organizujemy przewóz ładunków krajowych ale również obsługujemy relacje na terenie Unii Europejskiej; nasze specjalizacje to transport:

  • Anglia,
  • Austria,
  • Węgry,
  • Słowacja,
  • inne kraje UE,
  • Ukraina.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w niedalekiej odległości od Specjalnej Stefy Ekonomicznej w Mielcu dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na powierzone nam ładunki, przewozy różnego rodzaju towarów.

Od 2005 roku należymy do Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników w Polsce, a od 2010 roku jesteśmy w posiadaniu Certyfikatu Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans oraz status Rzetelnej Firmy.

Zapraszamy do współpracy, zarówno dla załadunków pełnych jak również transport drobnicowy.

Certyfikaty:

Certyfikat Rzetelnego Przewoźnika giełdy Trans

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304