INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

g@deko

(g@deko Stanisław Jabcoń)

Bazując na uważnie zbieranych doświadczeniach w ponad 10 letniej pracy w zagranicznych firmach handlowych, budujemy firmę, otwartą, przyjazną i kompetentnie służącą klientom.Szczegółowa informacja o firmie g@deko

Nasza oferta skierowana jest do Urzędów Miast i Gmin, firm komunalnych, zakładów przemysłowych, sklepów, biur i klientów indywidualnych.Dobierając produkty do naszej oferty staramy się znaleźć i zachować równowagę, między terminowością dostaw, wysoką jakością i konkurencyjną ceną.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pojemniki na śmieci, kosze, kosze na śmieci, pojemniki na odpady, kosze do segregacji wewnętrznej, które z pewnością ułatwią segregację odpadów, w szkole, biurze zakładach pracy.

Nasza oferta obejmuje kompleksowo, nie tylko produkty do segregacji odpadów, ale również elementy małej architektury takie jak kosze uliczne, ławki, stojaki na rowery, oraz pojemniki na piach i sól.

Oferowane produkty, cechuje wysoka dbałość o estetykę wykonania, znajdziecie tu Państwo produkty wyróżniające się atrakcyjnym wzornictwem, wykonane z wysokiej jakości kosze metalowe do segregacji wewnętrznej, oraz szereg rozwiązań koszy plastikowych.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Kineskopowa 1 lok 114
05-500  Piaseczno
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy g@deko

.C-CTU-736384164