GalaProdukt

Jesteśmy producentem i dystrybutorem systemów do ekologicznego umacniania i odgradzania nawierzchni (kratki parkingowe, krawężniki z tworzywa sztucznego) oraz mocowania, kotwienia i ochrony drzew.

Oborniki Wielkopolskie, wielkopolskie, Polska

O firmie GalaProdukt

Firma GalaProdukt to spółka córka niemieckiej firmy PURUS GmbH, największej w Europie firmy zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki temu wytwarzane produkty posiadają stałą, najwyższą jakość potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem i certyfikatami.

Nasza działalność łączy 4 kierunki: produkcja palet z tworzywa sztucznego (palety o wymiarze euro, przemysłowym, display), systemu do ekologicznego umacniania nawierzchni Ecoraster (kratki na parkingi, wjzady do garaży, ścieżki, centra logistyczne, zielone dachy itp), systemu odgradzania nawierzchni (krawężniki z tworzywa sztucznego) oraz systemów ochrony drzew.

Palety z tworzywa sztucznego są coraz częściej wykorzystywanym nośnikiem towarów, szczególnie ze względu na rygorystyczne obostrzenia fitosanitarne. Palety FIDUS posiadają atest PZH.

Mają zastosowanie zarówno w transporcie materiałów budowlanych, jak i produktów spożywczych, mięsa, napojów. W piekarnictwie, warzywnictwie, czyli jednym słowem wszędzie tam, gdzie konieczne jest przetransportowanie towaru również drogą lotniczą.

Palety z tworzywa sztucznego są łatwe w czyszczeniu, myciu, nie przenoszą grzybów, nie mają drzazg ani gwoździ. Mają stałą jakość, wymiary, nie chłoną wody.

Są lekkie, dzięki czemu mogą być bez problemu przenoszone przez 1 osobę.

Palety lekkie Fidus 1208L oraz 1210L mają możliwość gniazdowego piętrowania, dzięki czemu 50 szt. palet spiętrowanych ma wys. 2,3m. Pozwala to znacznie zmniejszyć koszty związane z ich magazynowaniem.

Zapraszamy do współpracy.

Polecane firmy w kategorii Pojemniki, palety, kontenery

.C-CTU-736384164