INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

GÓRPLAST

(GÓRPLAST)

Folia stretch, folia do sianokiszonki, folie termokurczliwe, folia stretch z nadrukiem, taśmy do bandowania, taśmy samoprzylepne, plastima, siatka rolnicza.Szczegółowa informacja o firmie GÓRPLAST

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce dystrybutorów opakowań. W tej dziedzinie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem produktów, wykonanych z rozmaitych surowców. Klientom oferujemy rozwiązania nie tylko praktyczne, ale także dostosowane do dowolnych rozmiarów oraz charakteru opakowywanych przedmiotów.

Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się podczas rożnego rodzaju transportu, a także idealnie nadają się do bezpiecznego magazynowania. Są jednym z ogniw profesjonalnego systemu pakowania i zabezpieczania. Oferujemy najpopularniejsze systemy zabezpieczania takie jak:

  • opakowania foliowe,
  • opakowania kartonowe,
  • opakowania z tworzyw sztucznych,
  • folia stretch,
  • folia bąbelkowa.

Dostępne w naszej ofercie folie i opakowania foliowe doskonale sprawdzają się przy zabezpieczaniu przedmiotów, które mają nieregularne kształty, gdyż idealnie przywierają do powierzchni i są elastyczne. Ponadto chronią przedmioty przed urazami mechanicznymi w bardzo wysokim stopniu. Jako dodatkową formę zabezpieczenia proponujemy Państwu kartony, które produkowane są na zamówienie klienta w rozmiarach dopasowanych do pakowanych produktów. Aby prawidłowo zaplombować i ochronić produkty, oferujemy Państwu również materiały takie jak:

  • pianka polietylenowa
  • taśmy pakowe
  • taśmy z nadrukiem

Zapewniamy bardzo dobry serwis, szybkość i ciągłość dostaw. Nasza firma jest w stanie zrealizować prawie każde Państwa życzenie w dziedzinie pakowania, zabezpieczania i wysyłania produktów, dzięki wykorzystaniu opakowań kartonowych oraz z tworzyw sztucznych.

Mamy nadzieję, że jak wielu naszych klientów, również Państwo skorzystają z możliwości dostępu do różnorodnych technologii oraz wszechstronnej opieki naszego personelu. Pragnąc oferować naszym Klientom wszystkie światowe nowości stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Adamowicza 4
05-530  Góra Kalwaria
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

.C-CTU-736384564