Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

GÓRPLAST

Folia stretch, folia do sianokiszonki, folie termokurczliwe, folia stretch z nadrukiem, taśmy do bandowania, taśmy samoprzylepne, plastima, siatka rolnicza.

Góra Kalwaria, mazowieckie, Polska

O firmie GÓRPLAST

Jesteśmy jednym z wiodących w Polsce dystrybutorów opakowań. W tej dziedzinie dysponujemy bardzo szerokim asortymentem produktów, wykonanych z rozmaitych surowców. Klientom oferujemy rozwiązania nie tylko praktyczne, ale także dostosowane do dowolnych rozmiarów oraz charakteru opakowywanych przedmiotów.

Nasze rozwiązania doskonale sprawdzają się podczas rożnego rodzaju transportu, a także idealnie nadają się do bezpiecznego magazynowania. Są jednym z ogniw profesjonalnego systemu pakowania i zabezpieczania. Oferujemy najpopularniejsze systemy zabezpieczania takie jak:

  • opakowania foliowe,
  • opakowania kartonowe,
  • opakowania z tworzyw sztucznych,
  • folia stretch,
  • folia bąbelkowa.

Dostępne w naszej ofercie folie i opakowania foliowe doskonale sprawdzają się przy zabezpieczaniu przedmiotów, które mają nieregularne kształty, gdyż idealnie przywierają do powierzchni i są elastyczne. Ponadto chronią przedmioty przed urazami mechanicznymi w bardzo wysokim stopniu. Jako dodatkową formę zabezpieczenia proponujemy Państwu kartony, które produkowane są na zamówienie klienta w rozmiarach dopasowanych do pakowanych produktów. Aby prawidłowo zaplombować i ochronić produkty, oferujemy Państwu również materiały takie jak:

  • pianka polietylenowa
  • taśmy pakowe
  • taśmy z nadrukiem

Zapewniamy bardzo dobry serwis, szybkość i ciągłość dostaw. Nasza firma jest w stanie zrealizować prawie każde Państwa życzenie w dziedzinie pakowania, zabezpieczania i wysyłania produktów, dzięki wykorzystaniu opakowań kartonowych oraz z tworzyw sztucznych.

Mamy nadzieję, że jak wielu naszych klientów, również Państwo skorzystają z możliwości dostępu do różnorodnych technologii oraz wszechstronnej opieki naszego personelu. Pragnąc oferować naszym Klientom wszystkie światowe nowości stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564