INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Grizzly Polska

(Grizzly Polska Sp. z o.o.)

Producent i generalny importer na Polskę wielu renomowanych marek urządzeń i chemii do utrzymania czystości.Szczegółowa informacja o firmie Grizzly Polska

Nasza firma już od 10 lat zajmuje się kompleksowym wyposażeniem w urządzenia oraz środki chemiczne do utrzymania czystości. Przez ten czas zaufało nam kilka tysięcy firm na terenie całej Europy. W naszej ofercie oprócz produktów własnej produkcji posiadamy na prawie wyłączności na terenie Polski ofertę wielu renomowanych marek o zasięgu światowym, zawsze w najlepszej cenie producenta oraz gwarantowanej wysokiej jakości. Otwieramy przed Państwem naszą stronę internetową z nadzieją, że rozpocznie ona nowy standard utrzymania czystości w Państwa firmie. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy dbają o najwyższą jakość swoich wyrobów, a także dbają o zdrowie swoje oraz swoich pracowników.

Jesteśmy również producentem profesjonalnej chemii czyszczącej na licencji FABE - światowego lidera w tej dziedzinie. Pod marką chemiczną Grizzly-Polska, kryją się najwyższej jakości produkty chemiczne do niemal każdej gałęzi przemysłu oraz wiele środków czyszczących codziennego użycia. Wszystkie nasze produkty zostały dokładnie przebadane i wykazują wysoką skuteczność działania.

To Formuła 1 wśród środków chemicznych.

Nasza firma dysponuje siecią ponad 40 regionalnych przedstawicielstw, które służą Państwu profesjonalnym doradztwem technicznym i handlowym oraz sporządzą najkorzystniejszą ofertę uwzględniającą obowiązujące promocje, bezpłatnie przeszkolą personel, a jeśli zajdzie taka potrzeba obejmą Państwa firmę opieką serwisową.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Makuszyńskiego 8
64-920  Piła
wielkopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy Grizzly Polska

Grizzly podpisuje umowę z wiodącym producentem maszyn czyszczących Fiorentini!!!

25/11/2010, Piła - Nowa oferta zostanie wprowadzona jeszcze w tym roku.

Światowa Nowość od dzisiaj myjesz tylko czystą wodą!!!

08/11/2010, Piła - System Embell wyznacza nowe standardy w zmywaniu podłóg!!! Jego rewolucyjny design cechuje się rezultatami najwyższej jakości dzięki innowacyjnemu systemowi mycia czystą wodą.

Produkty firmy Grizzly Polska

.C-CTU-2709257941