INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

HALTEC

(HALTEC Hale Sp. z o.o.)

Hale i namioty dla przemysłu, handlu i wszelakiej działalności gospodarczej.Szczegółowa informacja o firmie HALTEC

HALTEC buduje hale i namioty dla przemysłu, handlu i wszelakiej działalności gospodarczej.

Poprzez położenie nacisku na najwyższą jakość wyrobów, HALTEC stał się wiodącą w Europie firmą zajmującą się produkcją i wypożyczaniem hal.

Systemy budowy hal firmy HALTEC, szybkie w realizacji i atrakcyjne cenowo stały się alternatywą dla budowli tradycyjnych, nie tracąc nic na jakości i bezpieczeństwie. Poprzez dobór odpowiedniego systemu hal HALTEC rozwiązuje swoim Klientom problemy z zapotrzebowaniem na zadaszone powierzchnie, stale służąc radą i serwisem. W ciągu zalednie kilku tygodni otrzymacie Państwo, idealnie pasujące do Waszych potrzeb rozwiązanie problemu produkcyjnego bądź magazynowego.

Wszystkie produkty firmy HALTEC wyróżniają się wysoką jakością i indywidualnym rozwiązaniem.

Obojętnie czy jest to hala produkcyjna z suwnicą, hala magazynowa w specjalnym wykonaniu czy ekskluzywne zadaszenie imprez okolicznościowych, HALTEC zawsze stawia na jakość i indywidualność swoich wyrobów.

Do grupy HALTEC należy dziesięć oddziałów handlowych i dwa zakłady produkcyjne w Niemczech. Za granicą HALTEC jest reprezentowany przez przedstawicielstwa we Holandii, Austrii, Francja, Polsce i Szwajcarii.

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Fabianowska 151/153
62-052  Komorniki
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy HALTEC

.C-CTU-2880818304