INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Haulotte

(Haulotte Polska Sp. z o.o.)

Grupa Haulotte jest europejskim liderem oraz trzecim na świecie producentem w zakresie podestów roboczych do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Haulotte

Haulotte Polska oferuje kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych macierzystej marki. Grupa Haulotte utworzyła Haulotte Polska Sp. z o.o., swoją kolejną filię na świecie, 1 grudnia 2005. Haulotte Polska jest odpowiedzialna nie tylko za rynek w Polsce, ale także rynki krajów Europy wschodniej, takich jak : Węgry, Rumunia, Bułgaria, Czechy, Słowacja i Białoruś.

Znaczna część modeli podestów ruchomych oraz ładowarek jest do Państwa dyspozycji na stanie magazynu Haulotte Polska w Jankach koło Warszawy. Filia posiada dział techników mobilnych na terenie całego kraju, wyposażonych w samochody serwisowe. Równolegle do magazynu maszyn, w Jankach znajduje się magazyn części zamiennych do urządzeń marki Haulotte - umożliwia to nagłą interwencję u klienta. W swoim parku maszyn, posiadamy także urządzenia używane marki Haulotte.

Certyfikaty jakości NF EN ISO 9001:2008
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul.Graniczna 22
05-090  Raszyn-Janki
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Produkty firmy Haulotte

.C-CTA-736384218