Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Haulotte
Haulotte

Haulotte

Haulotte Polska Sp. z o.o.

Grupa Haulotte jest europejskim liderem oraz trzecim na świecie producentem w zakresie podestów roboczych do pracy na wysokościach oraz urządzeń do podnoszenia ładunków.

Raszyn-Janki, mazowieckie, Polska

O firmie Haulotte

Haulotte Polska oferuje kompletną gamę podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych macierzystej marki. Grupa Haulotte utworzyła Haulotte Polska Sp. z o.o., swoją kolejną filię na świecie, 1 grudnia 2005. Haulotte Polska jest odpowiedzialna nie tylko za rynek w Polsce, ale także rynki krajów Europy wschodniej, takich jak : Węgry, Rumunia, Bułgaria, Czechy, Słowacja i Białoruś.

Znaczna część modeli podestów ruchomych oraz ładowarek jest do Państwa dyspozycji na stanie magazynu Haulotte Polska w Jankach koło Warszawy. Filia posiada dział techników mobilnych na terenie całego kraju, wyposażonych w samochody serwisowe. Równolegle do magazynu maszyn, w Jankach znajduje się magazyn części zamiennych do urządzeń marki Haulotte - umożliwia to nagłą interwencję u klienta. W swoim parku maszyn, posiadamy także urządzenia używane marki Haulotte.

Certyfikaty:

NF EN ISO 9001:2008

.C-CTA-736384218