Herkules

Herkules oferuje kompleksowe przeprowadzki oraz transport na terenie całego kraju i Unii Europejskiej.

Gdańsk, pomorskie, Polska

O firmie Herkules

Firma Herkules zajmuje się transportem i przeprowadzkami od 20 lat. W przeciągu tego czasu zdobyliśmy doświadczenie w swojej branży. Nasze placówki znajdują się w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Posiadamy nowoczesną i niezawodną gamę sprzętu oraz szerokie zaplecze, które jest gwarancją powodzenia. Nasze działania cechuje profesjonalizm. Od początku działalności stawiamy na jakość i solidność świadczonych przez nas usług.

Każdego dnia udowadniamy klientom, że przeprowadzka może być przyjemna i bezstresowa. O jakości wykonywanych przez nas usług świadczą referencje wystawione przez grono klientów, których obsługiwaliśmy i obsługujemy przez cały czas. Zatrudniamy ludzi młodych, energicznych, sprawdzających się we wszystkich sytuacjach. Polegając na naszym wieloletnim doświadczeniu mogą Państwo zwrócić się do naszych pracowników z pełnym zaufaniem, a oni zawsze i chętnie pomogą i rozwiążą problem.

Przeprowadzamy firmy, biura i mieszkania. Mamy świadomość, że przeprowadzka jest sprawą bardzo indywidualną i osobistą, dlatego też oferujemy Państwu możliwość omówienia na wizji lokalnej spraw związanych z wykonaniem usługi. Jesteśmy zawsze gotowi, do Państwa dyspozycji. Wiemy, że w życiu są równe sytuacje, dlatego też oferujemy Państwu kontakt 24h. Decydując się z naszą firmą na przeprowadzkę mogą być Państwo spokojni i pewni o los powierzonych nam rzeczy.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej za ewentualne szkody powstałe w trakcie przeprowadzki oraz polisę od odpowiedzialności cywilnej w zakresie przewoźnika drogowego, czyli ubezpieczenia Cargo. Przeprowadzka z nami to czysta przyjemność.

Zapraszamy do współpracy.

Certyfikaty:

ISO 9001

Polecane firmy w kategorii Transport i logistyka

.C-CTU-736384304