Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Heskins

Heskins Ltd jestproducentem specjalistycznych antypoślizgowymi, taśm samoprzylepnych, które są ISO 9000 : 2000 oraz ISO 14001 zatwierdzone. Jesteśmy z siedzibą w północno-zachodniej Anglii.

Brinscall, Lancashire, Wielka Brytania

O firmie Heskins

Heskins Ltd została założona w 1997 roku i od tego czasu świadczymy wysokiej jakości, rozwiązania antypoślizgowe. Działamy od nowoczesnego magazynu fabryki w North West, UK. Heskins może zaoferować szeroką gamę rozwiązań antypoślizgowe w wielu kolorach, rozmiarach i klasach do natychmiastowej wysyłki.

To dzięki naszych maszyn produkcyjnych, które również po dają nam możliwość cięcia materiałów ze specyfikacją. Staramy się być jak najbardziej elastyczny w dzisiejszych warunkach konkurencji. Oferujemy również szeroką gamę kształtów i rozmiarów antypoślizgowe, wykonane do specyfikacji, które są wykonane za pomocą naszych nowoczesnych systemów produkcji.

To pozwoli nam zaoferować warstwą kleju, sztancowanie, jeden cięciem noża,cięcie na zgniatanie i prześcieradło. Oferujemy również szeroką gamę opcji innych niż anty poślizgowe ściernego, a także systemy znakowania linii.

Opcje niestandardowe tych materiałów jest również możliwe.Dostarczamy nasze produkty na wszystkich kontynentach, a kolejne rozwiązania oferowane dostawy dnia do wielu różnych krajach. Heskins wyłącznie i sprzedaje wszystkich naszych materiałów, a jako takie mają na celu zapewnienie konkurencyjnego, uczciwego i skutecznego rozwiązania.

Praktyki te pomogły nam wzrastać, by stać się najlepszym wyborem na świecie dla ściernym antypoślizgową. Kontakt z Heskins w celu omówienia naszych produktów i usług, czekamy na kontakt od Ciebie.

Polecane firmy w kategorii Bezpieczeństwo i higiena pracy

.C-CTU-736384513