Heskins

Heskins Ltd jestproducentem specjalistycznych antypoślizgowymi, taśm samoprzylepnych, które są ISO 9000 : 2000 oraz ISO 14001 zatwierdzone. Jesteśmy z siedzibą w północno-zachodniej Anglii.

Brinscall, Lancashire, Wielka Brytania

O firmie Heskins

Heskins Ltd została założona w 1997 roku i od tego czasu świadczymy wysokiej jakości, rozwiązania antypoślizgowe. Działamy od nowoczesnego magazynu fabryki w North West, UK. Heskins może zaoferować szeroką gamę rozwiązań antypoślizgowe w wielu kolorach, rozmiarach i klasach do natychmiastowej wysyłki.

To dzięki naszych maszyn produkcyjnych, które również po dają nam możliwość cięcia materiałów ze specyfikacją. Staramy się być jak najbardziej elastyczny w dzisiejszych warunkach konkurencji. Oferujemy również szeroką gamę kształtów i rozmiarów antypoślizgowe, wykonane do specyfikacji, które są wykonane za pomocą naszych nowoczesnych systemów produkcji.

To pozwoli nam zaoferować warstwą kleju, sztancowanie, jeden cięciem noża,cięcie na zgniatanie i prześcieradło. Oferujemy również szeroką gamę opcji innych niż anty poślizgowe ściernego, a także systemy znakowania linii.

Opcje niestandardowe tych materiałów jest również możliwe.Dostarczamy nasze produkty na wszystkich kontynentach, a kolejne rozwiązania oferowane dostawy dnia do wielu różnych krajach. Heskins wyłącznie i sprzedaje wszystkich naszych materiałów, a jako takie mają na celu zapewnienie konkurencyjnego, uczciwego i skutecznego rozwiązania.

Praktyki te pomogły nam wzrastać, by stać się najlepszym wyborem na świecie dla ściernym antypoślizgową. Kontakt z Heskins w celu omówienia naszych produktów i usług, czekamy na kontakt od Ciebie.

Polecane firmy w kategorii Bezpieczeństwo i higiena pracy

.C-CTU-736384513