INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Hexagon Manufacturing Intelligence przedstawia najnowszą wersję oprogramowania PC-DMIS

  • 16/12/2015, Kraków

  • PC-DMIS 2015.1 wciąż wytycza standardy dla oprogramowań metrologicznych umożliwiających realizację każdego zadania pomiarowego.

 

Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie
Dziś firma Hexagon Manufacturing Intelligence ogłosiła dostępność PC-DMIS 2015.1 - znacznie ulepszonej wersji najpopularniejszego na świecie oprogramowania metrologicznego do zbierania, oceny, zarządzania oraz prezentacji danych produkcyjnych. Ta wersja oprogramowania wdraża nowe technologie i narzędzia, aby pomóc użytkownikom maszyn pomiarowych firmy Hexagon oraz szerokiego asortymentu innych urządzeń pomiarowych dostępnych na rynku zyskać maksymalne korzyści w procesie produkcyjnym. PC-DMIS 2015.1 zwiększa ogólną wydajność i wprowadza szereg ulepszeń do strategii pomiarowych oraz wymagających zadań metrologicznych.

Wprowadzono liczne zmiany w strategiach pomiarowych opartych na funkcji "Auto Feature", w tym dodano nową strategię stworzoną z myślą o użytkownikach sond stykowych - "Touch Trigger Probe Free Form Plane". Dodatkowo stale rozwijane są strategie oparte na funkcji "QuickFeature" oferujące niezrównaną szybkość podczas realizacji zadań pomiarowych. Udoskonalona animacja pracy sondy zwiększa wydajność programowania w trybie offline, a nowa funkcja QuickGD&T (szybkiego sprawdzania tolerancji położenia i kształtu) przyspiesza przygotowanie procedury pomiarowej, generując wszystkie niezbędne cechy geometryczne, definicje układów oraz wymiary zaledwie jednym kliknięciem myszki.

"Oprogramowanie PC-DMIS 2015.1 posiada wiele nowych i ulepszonych funkcji, które stworzono w oparciu o opinie naszych użytkowników umieszczone na forum PC-DMIS oraz informacje przekazane nam przez nasze załogi wsparcia technicznego" - powiedział Ken Woodbine, dyrektor działu oprogramowania w firmie Hexagon Manufacturing Intelligence. "Ta wersja oprogramowania koncentruje się na wydajności i kontynuuje proces rozwoju w kierunku zwiększenia dodatkowych wartości w każdym z obszarów metrologii. Obejmuje tworzenie procedury pomiarowej oraz walidację, opracowanie i analizę danych.

Oprogramowanie jest również zintegrowane z najnowszymi innowacyjnymi urządzeniami firmy Hexagon, dzięki czemu zwiększa całkowitą wydajność systemu. PC-DMIS obecnie obsługuje innowacyjny magazynek wymiany narzędzi Travel Rack X1V oraz ulepszony stół obrotowy z mapą błędów, aby zwiększyć dokładność w przypadku realizacji najbardziej złożonych zadań metrologicznych" - dodał Ken Woodbine.

Inne obszary, na których skupia się ta wersja oprogramowania, obejmują również kalibrację oświetlenia w systemach wielosensorowych, a także narzędzia pomiarowe chmur punktów, w tym przeglądarkę Pokazu Zdjęć Przekroju Poprzecznego. Jak twierdzi Ken Woodbine, "urządzenia do pomiarów bezstykowych stają się coraz bardziej powszechne, a Hexagon Manufacturing Intelligence zamierza oferować najlepsze w swojej klasie narzędzia do optymalizacji informacji uzyskanych z chmury punktów, niezależnie od źródła. Ma to wartość nadrzędną we wszystkich głównych segmentach działalności firmy oraz w wielu innych dziedzinach przemysłu, zarówno w branży motoryzacyjnej i samolotowej, jaki i elektronicznej oraz medycznej. Dlatego w najbliższym czasie przede wszystkim będziemy skupiać się na dalszym udoskonalaniu urządzeń do pomiarów bezstykowych".


O firmie Hexagon Manufacturing Intelligence

Hexagon Manufacturing Intelligence pomaga producentom przemysłowym rozwijać przełomowe technologie dzisiaj, a jutro - produkty zmieniające życie. Jako wiodący specjalista w zakresie metrologii i produkcji, ekspert w sondowaniu, myśleniu i działaniu dzięki zbieraniu, analizie i aktywnemu wykorzystywaniu danych zapewniamy naszym klientom pewność w zwiększaniu produkcji i wydajności przy jednoczesnym ulepszaniu jakości produktów.

Przez sieć lokalnych centrów usługowych, zakładów produkcyjnych i działań komercyjnych na pięciu kontynentach kształtujemy zmiany w produkcji, aby stworzyć świat, w którym jakość zwiększa wydajność produkcji. Więcej informacji można znaleźć na stronie HexagonMI.com.

Hexagon Manufacturing Intelligence jest częścią Hexagon (Nasdaq w Sztokholmie: HEXA B; hexagon.com), wiodący globalny dostawca technologii informacyjnych zwiększających jakość i wydajność w zastosowaniach geoprzestrzennych i przemysłowych.

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Ciepłownicza 23
31-574  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)