Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Hit-Kody Kreskowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania informatyczne dla logistyki oraz sprzęt, usługi serwisowe, etykiety standardowe i specjalistyczne. Jesteśmy partnerem wielu renomowanych firm.

Suchy Las k/Poznania, Wielkopolskie, Polska

O firmie Hit-Kody Kreskowe

HIT-Kody Kreskowe oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające procesy logistyczne, magazynowe i produkcyjne. Specjalizujemy się w dostarczaniu sprzętu i rozwiązań związanych z automatyczną identyfikacją danych w oparciu o wykorzystanie technologii kodów kreskowych, kodów 2D, RFID i VOICE. Oferujemy pełen zakres usług od doradztwa, przez dobór i dostawę sprzętu, wdrożenie oprogramowania, pomiary i instalację sieci radiowych, szkolenia a także integrację naszych rozwiązań z systemami i urządzeniami Klienta oraz opiekę serwisową. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w swojej specjalizacji. Wyróżnia nas: wiedza merytoryczna pracowników firmy, doskonała znajomość branży oraz szeroka sieć powiązań kooperacyjnych z Partnerami i Dostawcami.

Proponujemy nowoczesny sprzęt do automatycznej identyfikacji

W kategorii sprzętu jesteśmy Partnerem uznanych i renomowanych producentów: Honeywell, Datalogic ADC, Datalogic Automation, Zebra, Motorola, Toshiba, CAB, CISCO, Wincomm, Winmate, Arbor, FEIG Electronic, Axicon, REA. W naszej ofercie odnajdą Państwo sprzęt do zastosowań biurowych, uniwersalnych oraz stosowanych w warunkach produkcyjnych. Proponujemy przenośne i wózkowe terminale z czytnikami kodów, skanery ladowe, przenośne i przemysłowe drukarki kodów kreskowych, panelowe komputery przemysłowe, a także weryfikatory kodów kreskowych. Jesteśmy otwarci na innowacje, dlatego odważnie inwestujemy w nowoczesne rozwiązania – RFID i technologie głosowe VOICE.

Dostarczamy funkcjonalne oprogramowanie specjalistyczne

HIT-Kody Kreskowe to także profesjonalne oprogramowanie do zastosowań logistycznych, magazynowych i produkcyjnych. W naszej ofercie odnaleźć można zarówno duże systemy informatyczne dla logistyki i produkcji klasy WMS, jak i mniejsze rozwiązania, wpływające na usprawnienie pracy magazynu. Wyróżnić możemy między innymi:

  • system JDA/RedPrairie i HIT-Magazyn – rozwiązania informatyczne dedykowane logistyce i magazynowaniu;
  • system HYDRA – oprogramowanie przeznaczone do zarządzania i śledzenia procesu produkcji;
  • HIT-Inwentaryzator - oprogramowanie do przeprowadzania inwentaryzacji magazynu/sklepu w oparciu o zastosowanie kodów kreskowych i urządzeń do ich odczytu i druku;
  • CODESOFT i SENTINEL PRINT PACK – produkty do projektowania i wydruku etykiet i zarządzania drukami;

Jesteśmy ekspertami w druku etykiet...

Posiadamy również własny park maszynowy do produkcji etykiet składający się z nowoczesnych maszyn poligraficznych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami specjalizowanych materiałów do produkcji etykiet, znaczników i chipów RFID. Proponujemy 8-kolorowy druk fleksograficzny etykiet, również wielowarstwowych z papieru termicznego, termotransferowego, a także etykiet z folii, etykieto-przywieszek, przywieszek kartonowych i z tworzyw sztucznych.

…i sprawdzonym dostawcą oznakowania specjalistycznego

Nasza oferta w tej kategorii jest znacznie szersza, gdyż oferujemy oznakowanie magazynów, znaczniki bezpieczeństwa, znakowanie radiowe w oparciu o chipy RFID. Posiadamy szerokie kompetencje w kategorii znakowania specjalistycznego m.in. dla branży spożywczej, chemicznej, hutniczej, tekstylnej czy ogrodniczej. Proponujemy etykiety, przywieszki, znaczniki odporne na działanie mechaniczne, substancje chemiczne, warunki atmosferyczne i temperatury od -60 do 580 oC. W przemyśle ciężkim realizujemy projekty związane z trwałym znakowaniem bezpośrednio na produktach.

Dbamy o wysoką jakość usług serwisowych

Zakupione u nas produkty objęte są opieką serwisową, którą świadczymy przez własny, doświadczony i wysoko wykwalifikowany dział serwisu urządzeń.

Profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych usług odzwierciedlają przyznane nam certyfikaty partnerskie oraz certyfikaty ISO 9001:2008, Przejrzysta Firma czy wyróżnienie Gazele Biznesu.

Dokumenty do pobrania

  • O firmie Pobierz
  • Case study wdrożenia w firmie CEVA Logistics Pobierz
  • Case study wdrożenia w firmie Universal Stal Pobierz

Certyfikaty:

ISO 9001

Polecane firmy w kategorii Etykietowanie, znakowanie, RFID

.C-CTU-736384451