INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

HSM Polska

(HSM Polska Sp. z o.o.)

Oddział niemieckiego producenta maszyn z zakresu techniki ochrony środowiska. Oferujemy szeroką gamę pras belujących o sile zgniotu do 1200 kN oraz urządzenia techniki biurowej.Szczegółowa informacja o firmie HSM Polska

Kiedy Hermann Schwelling zakładał swoją firmę w 1971, przyświecały mu dwie idee: innowacja i jakość "Made in Germany".

Te wartości, charakteryzujące HSM od momentu powstania pierwszych pras belujących w 1972, są fundamentami sukcesu firmy. HSM to dzisiaj prężna firma prowadząca międzynarodową działalność i zaliczająca się do światowych liderów w zakresie produktów i usług związanych z techniką biurową i środowiskową.W trzech zakładach produkcyjnych firmy HSM znajdujących się w Salem, Frickingen i Reichenbach pracuje wielu fachowców , którzy dbają o zachowanie odpowiednich wymagań jakościowych. Wszystkie zakłady HSM uzyskały certyfikację DIN i ISO 9001 i poprzez produkcję innowacyjnych i trwałych wyrobów dążą do wzmocnienia pozycji rynkowej pras belujących HSM także w przyszłości.

Firma HSM Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy HSM GmbH + Co. KG utworzonym w 2007 r. Stałe doskonalenie organizacji oraz podnoszenie standardów pracy decydują o dynamicznym rozwoju firmy i jej zwiększającym się z roku na rok udziale w rynku. Zarząd HSM Polska tworzą: Matthias Wochner i Mariusz Karpiński. Obecnie główna siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ul. Emaliowej 28.

W grudniu 2012 roku zostało otwarte Śląskie biuro sprzedaży w Gliwicach przy ul. Św. Jacka 2 dysponujące również zapleczem serwisowo-magazynowym.

Pośród wszelkich korzyści płynących ze współpracy z HSM szczególne znaczenie ma nasz doskonały serwis HSM.

Dostarczamy produkty wysokiej jakości i także po sprzedaży zapewniamy wysokiej jakości obsługę. Dlatego serwis traktujemy bardzo poważnie, z dużym zaangażowaniem i satysfakcją, że możemy dalej pomagać naszym klientom. Realizację tego zadania umożliwia nam szeroko rozbudowana sieć serwisowa w Polsce.

Serwis w skrócie:

  • Stała opieka nad klientem
  • Umowy na prowadzenie konserwacji
  • Konserwacja, naprawy, przeglądy
  • Wsparcie podczas eksploatacji urządzeniaInstalacja, szkolenie obsługi i uruchomienie urządzenia
  • Organizacja transportu, koordynacja innych partnerów
  • Przygotowanie rysunków projektowych
  • Opracowywanie rozwiązań specjalnychUzgodnienia między klientami, pracownikami w terenie i zespołem projektowymKonsultacje dotyczące produktów, określanie indywidualnych zadań i wymagań
  • Przeliczenie potencjalnych oszczędności powstałych wskutek zastosowania pras belujących HSM w porównaniu z dotychczasowym rozwiązaniem w zakresie utylizacji
  • Wizyty i doradztwo na miejscu u klienta z udziałem doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży oraz zespołu projektowego.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Emaliowa 28
02-295  Warszawa
mazowieckie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Komunikaty prasowe firmy HSM Polska

Zamień bezwartościowy odpad w cenny materiał wypełniający

11/06/2014, Warszawa - Nacinarka HSM Profipack zamienia karton w materiał wypełniający.

Produkty firmy HSM Polska

.C-CTU-2709258417