HSM Polska

Oddział niemieckiego producenta maszyn z zakresu techniki ochrony środowiska. Oferujemy szeroką gamę pras belujących o sile zgniotu do 1200 kN oraz urządzenia techniki biurowej.

Warszawa, mazowieckie, Polska

O firmie HSM Polska

Kiedy Hermann Schwelling zakładał swoją firmę w 1971, przyświecały mu dwie idee: innowacja i jakość "Made in Germany".

Te wartości, charakteryzujące HSM od momentu powstania pierwszych pras belujących w 1972, są fundamentami sukcesu firmy. HSM to dzisiaj prężna firma prowadząca międzynarodową działalność i zaliczająca się do światowych liderów w zakresie produktów i usług związanych z techniką biurową i środowiskową.W trzech zakładach produkcyjnych firmy HSM znajdujących się w Salem, Frickingen i Reichenbach pracuje wielu fachowców , którzy dbają o zachowanie odpowiednich wymagań jakościowych. Wszystkie zakłady HSM uzyskały certyfikację DIN i ISO 9001 i poprzez produkcję innowacyjnych i trwałych wyrobów dążą do wzmocnienia pozycji rynkowej pras belujących HSM także w przyszłości.

Firma HSM Polska Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy HSM GmbH + Co. KG utworzonym w 2007 r. Stałe doskonalenie organizacji oraz podnoszenie standardów pracy decydują o dynamicznym rozwoju firmy i jej zwiększającym się z roku na rok udziale w rynku. Zarząd HSM Polska tworzą: Matthias Wochner i Mariusz Karpiński. Obecnie główna siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ul. Emaliowej 28.

W grudniu 2012 roku zostało otwarte Śląskie biuro sprzedaży w Gliwicach przy ul. Św. Jacka 2 dysponujące również zapleczem serwisowo-magazynowym.

Pośród wszelkich korzyści płynących ze współpracy z HSM szczególne znaczenie ma nasz doskonały serwis HSM.

Dostarczamy produkty wysokiej jakości i także po sprzedaży zapewniamy wysokiej jakości obsługę. Dlatego serwis traktujemy bardzo poważnie, z dużym zaangażowaniem i satysfakcją, że możemy dalej pomagać naszym klientom. Realizację tego zadania umożliwia nam szeroko rozbudowana sieć serwisowa w Polsce.

Serwis w skrócie:

 • Stała opieka nad klientem
 • Umowy na prowadzenie konserwacji
 • Konserwacja, naprawy, przeglądy
 • Wsparcie podczas eksploatacji urządzeniaInstalacja, szkolenie obsługi i uruchomienie urządzenia
 • Organizacja transportu, koordynacja innych partnerów
 • Przygotowanie rysunków projektowych
 • Opracowywanie rozwiązań specjalnychUzgodnienia między klientami, pracownikami w terenie i zespołem projektowymKonsultacje dotyczące produktów, określanie indywidualnych zadań i wymagań
 • Przeliczenie potencjalnych oszczędności powstałych wskutek zastosowania pras belujących HSM w porównaniu z dotychczasowym rozwiązaniem w zakresie utylizacji
 • Wizyty i doradztwo na miejscu u klienta z udziałem doświadczonych specjalistów ds. sprzedaży oraz zespołu projektowego.

Dokumenty do pobrania

 • Sieć sewisowa HSM w Polsce Pobierz
 • Zapraszamy do grona naszych klientów! Pobierz

Polecane wiadomości: HSM Polska

Polecane firmy w kategorii Obrabiarki i narzędzia

.C-CTU-949948909