INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Huni Italiana

(Huni Italiana S.p.A.)
Włoski lider w produkcji mebli i wyposażenia metalowego : szaf kartotekowych, wózków warsztatowych, stanowisk pracy, regałów.


Szczegółowa informacja o firmie Huni Italiana

Jakość i innowacyjność.

Przedsiębiorstwo rodzinne Huni założone w roku 1961 rozwinęło się harmonijnie dzięki kulturze firmy, która z czasem stała się wspólnym dobrem wszystkich współpracowników. Kultura ta i polityka firmy są ciągłe udoskonalane.

Huni Italiana od lat już wyróżnia się dbałością o środowisko naturalne poprzez wybór strategii szanującej naturalne walory terenu, na którym utworzono firmę. Polityka ta jest też widoczna w procesie produkcji, firma wyposażona jest w najnowocześniejsze instalacje lakierowania proszkowego zastępującego tradycyjne metody wymagające użycia rozpuszczalników i innych substancji zanieczyszczających. Oferowane przez naszą firmę produkty końcowe są zgodne z obowiązującymi normami środowiskowymi. Sukces handlowy Huni Italiana i otrzymane rezultaty pozwoliły i dalej pozwalają na ciągły rozwój oraz rozbudowę przedsiębiorstwa.

Dostarczanie awangardowych produktów wymaga ciągłej modernizacji instalacji i optymalizacji procesów produkcyjnych przy zastosowaniu między innymi techniki “just in time” będącej odpowiedzią na wymogi rynków międzynarodowych, na których zapotrzebowanie zmienia się bardzo szybko. Huni Italiana posiada certyfikaty ISO 9001:2000 ; każdy wewnętrzny proces produkcyjny jest monitorowany i kontrolowany w celu uzyskania najwyższej jakości produktów. Huni Italiana zdaje też sobie sprawę z tego jak ważna jest elastyczna struktura handlowa firmy i tworzy ją w celu uzyskania silnej pozycji na rynku i zaprezentowania skutecznego działania i wysokiej jakości oferowanych usług.
Huni Italiana to firma obecna na skalę europejską, posiadająca rozbudowaną sieć handlową i zapewniająca ciągłą pomoc i fachową obsługę klienta przez wykwalifikowanych przedstawicieli oferujących zawsze najlepsze rozwiązania.
Telefon
Zobacz telefon
Adres via Marconi, 12
24020  Colzate
Bergamo - WŁOCHY
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)

Produkty firmy Huni Italiana

.C-CTU-4314872113