Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Wózek do obracania rolek (Jumbo)

Produkt firmy ID Lifting

Mogą obracać rolki lub inne pojemniki. Znajdują zastosowanie głównie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, poligraficznym.

Wózki manipulacyjne cieszą się szczególną popularnością w transporcie rolek i ich zakładaniu na maszyny pakujące i drukujące. Mogą one także z powodzeniem obracać rolki lub inne pojemniki w celu np. ich opróżnienia. Przy tej aplikacji wózki manipulacyjne znajdują swoje zastosowanie głownie w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, poligraficznym. Jednak równie dobrze urządzenia te sprawdzają się w przenoszeniu innych produktów takich jak: beczki, kartony, skrzynki, pojemniki, wiaderka a nawet worki.

W obszarze wózków manipulacyjnych posiadamy w swojej ofercie także tzw. rozwiązania specjalne o udźwigu nawet to 1000 kg! Urządzenia te są wyposażone w hydrauliczny system chwytania, podnoszenia i obracania ładunku. Specjalna konstrukcja wózka zapewnia łatwość transportu i operowania produktem.

O firmie ID Lifting

ID Lifting

ID Lifting

Specjalizujemy się w doborze i dostarczaniu maszyn i urządzeń do podnoszenia i przenoszenia różnych ładunków. Naszym Klientom oferujemy konsultacje, testy i pokazy, serwis oraz wsparcie techniczne.

Wrocław, dolnośląskie, Polska

.P-CTA-736384218-736384267