Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Imballaggi Service Group

Organizacja ukierunkowana na klienta, mocno zaangażowana w projektowanie i handel systemów na wysokim poziomie technologicznym, oferującymi jak najlepszy stosunek jakości do ceny.

Pomezia, Roma, Wlochy

O firmie Imballaggi Service Group

Zadowolenie klienta

Dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości produkty, o wyjątkowej trwałości, na które zawsze można liczyć. Nasz obowiązek polega na zagwarantowaniu i zwiększaniu zadowolenia klientów. Stale dążymy do integrowania potrzeb klientów i rynku, rozwijając nasze produkty i poprawiając ich jakość.

Zaangażowanie ludzi

Sukces naszej firmy opiera się na entuzjazmie, zaangażowaniu, kompetencjach, profesjonalizmie, kreatywności i duchu inicjatywy każdego naszego pracownika.

Najwyższa jakość w każdym segmencie. Doskonałość i innowacja poprzez:

  • Nasze wartości;
  • Jakość i niezawodność produktów - duże zróżnicowanie produktów
  • Elastyczność i efektywność;
  • Ciągłość innowacji;
  • Uczciwość, rzetelność i przejrzystość w stosunkach ze wszystkimi partnerami;
  • Pełna zgodność z międzynarodowymi prawami i przepisami dotyczącymi ochrony pracy.

Naszym celem jest nieustannie wprowadzanie innowacji i zwiększanie zakresu oferowanych produktów, optymalne wykorzystanie środków przeznaczonych na badania i rozwój.

Packaging Group ma tylko sprawdzonych dostawców wybranych według ścisłych parametrów, którzy zapewniają zgodność z normami jakości i ochrony środowiska.

Jednym z głównych celów polityki firmy jest podniesienie świadomości pracowników w kwestiach jakości, środowiska i bezpieczeństwa, poprzez szkolenia i chęć zaangażowania pracownika w cały proces.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564