Imballaggi Service Group

Organizacja ukierunkowana na klienta, mocno zaangażowana w projektowanie i handel systemów na wysokim poziomie technologicznym, oferującymi jak najlepszy stosunek jakości do ceny.

Pomezia, Roma, Wlochy

O firmie Imballaggi Service Group

Zadowolenie klienta

Dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości produkty, o wyjątkowej trwałości, na które zawsze można liczyć. Nasz obowiązek polega na zagwarantowaniu i zwiększaniu zadowolenia klientów. Stale dążymy do integrowania potrzeb klientów i rynku, rozwijając nasze produkty i poprawiając ich jakość.

Zaangażowanie ludzi

Sukces naszej firmy opiera się na entuzjazmie, zaangażowaniu, kompetencjach, profesjonalizmie, kreatywności i duchu inicjatywy każdego naszego pracownika.

Najwyższa jakość w każdym segmencie. Doskonałość i innowacja poprzez:

  • Nasze wartości;
  • Jakość i niezawodność produktów - duże zróżnicowanie produktów
  • Elastyczność i efektywność;
  • Ciągłość innowacji;
  • Uczciwość, rzetelność i przejrzystość w stosunkach ze wszystkimi partnerami;
  • Pełna zgodność z międzynarodowymi prawami i przepisami dotyczącymi ochrony pracy.

Naszym celem jest nieustannie wprowadzanie innowacji i zwiększanie zakresu oferowanych produktów, optymalne wykorzystanie środków przeznaczonych na badania i rozwój.

Packaging Group ma tylko sprawdzonych dostawców wybranych według ścisłych parametrów, którzy zapewniają zgodność z normami jakości i ochrony środowiska.

Jednym z głównych celów polityki firmy jest podniesienie świadomości pracowników w kwestiach jakości, środowiska i bezpieczeństwa, poprzez szkolenia i chęć zaangażowania pracownika w cały proces.

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564