INOVA

Producent najtańszych składanych ocynkowanych koszy stalowych i katalizatorów spalin do silników wysokoprężnych.

Lubin, Polska

O firmie INOVA

INOVA Sp. z o.o. Oddział Mechaniczny
Nasza spółka jest członkiem grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A, jednego z największych na świecie producentów miedzi. Kosze stalowe i katalizatory wykonujemy głównie  na potrzeby KGHM Polska Miedź S.A.

INOVA Centrum Innowacji Technicznych Spółka z o. o. specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu mechaniki, elektrotechniki, automatyki i systemów łączności oraz certyfikacji i atestacji urządzeń dla odbiorców w Polsce i za granicą. INOVA Centrum Innowacji Technicznych Spółka z o. o. jest członkiem Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A, jednego z największych światowych producentów miedzi, który jest dla INOVA głównym odbiorcą produktów i usług.

Odział Mechaniczny spółki INOVA zajmuje się kompleksowymi usługami z zakresu produkcji konstrukcji stalowych. Posiadamy nowoczesne urządzenia do obróbki metali, między innymi wypalarkę plazmową sterowaną numerycznie o wymiarach stołu 2x6 m i maksymalnej grubości cięcia do 100 mm, i prasę krawędziową o nacisku do 90 ton. Oddział Mechaniczny oferuje również usługi związane z realizacją projektów dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta od podstaw, czyli od opracowania, do realizacji i dostawy gotowego wyrobu.

Najtańsze na rynku kosze stalowe składane ocynkowane w wersji zaprezentowanej w katalogu służą do zbierania, transportowania i składowania odpadów rtv / agd. Są użytkowane przez firmy recyklingowe. Zaletą naszych koszy stalowych jest ich solidna składana konstrukcja umożliwiająca sztaplowanie w stanie złożonym i rozłożonym. W najbliższej przyszłości INOVA planuje produkcję szerszej gamy koszy stalowych i innych opakowań przeznaczonych do produkcji odpadów.

Najtańsze na rynku katalizatory spalin Szop produkowane są w oparciu o własny patent. Budowa katalizatora oparta jest na rdzeniu metalowym wykonanym z odpowiednio profilowanej i zwijanej taśmy metalowej. Cylindryczny rdzeń złożony jest z kilkuset osiowych kanalików. Metalowe ścianki rdzenia pokrywane są warstwą pośrednią, na którą nakłada się właściwy katalizator. Warstwa pośrednia jest mocno porowata, przez co posiada bardzo aktywną powierzchnię pozwalającą osiągnąć maksymalne efekty oczyszczania spalin.

Zalety naszych katalizatorów to:
- wysoka wydajność oczyszczania gazów spalinowych
- redukcja emisji węglowodorów o ponad 80%
- tlenku węgla o ponad 90%
- sadzy o ponad 50%
- żywotność ponad 10.000 godzin
- mocna konstrukcja i łatwość montażu.

Nasze katalizatory są szeroko stosowane w jednostkach sprzętowych i transportowych wszystkich zakładów KGHM Polska Miedź S.A, bez zarzutu sprawdzają się w trudnych górniczych warunkach.

Polecane firmy w kategorii Wózki widłowe, paletowe i pojazdy magazynowe

.C-CTU-736384103