Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

IZIPAK

Izipak jest dostawcą wszelkich maszyn, urządzeń, części eksploatacyjnych oraz materiałówpotrzebnych w procesie pakowania, zabezpieczania i transportowania ładunków.

Chwaszczyno, Polska

O firmie IZIPAK

Misja:

Pomagać Klientom na każdym etapie procesu pakowania, dostarczając nowoczesnych i profesjonalnych maszyn, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, bazując na doświadczonym i znakomicie wykwalifikowanym zespole.

Realizując misję IZIPAK, staliśmy się ważnym graczem w branży pakowania końcowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej stałej ofercie było wszystko, co potrzebne do bezpiecznego zapakowania i przewiezienia towarów, nawet nietypowych. Oferowane przez nas rozwiązania można pogrupować według następujących kategorii:

  • zabezpieczenie produktów - maszyny do folii termokurczliwej, a także folie, pianki, tektury chroniące produkt bezpośrednio,
  • wypełniacze kartonów - chrupki i folie, które chronią delikatne produkty w kartonie, uniemożliwiając ich zniszczenie w transporcie,
  • zaklejarki do kartonów - automatyczne i ręczne, a także rozliczne taśmy klejące, papierowe, wzmocnione, etc...,
  • aparaty ręczne do wiązania wszystkimi rodzajami taśm bandowniczych,
  • półautomatyczne wiązarki stołowe i ramowe do wiązania paczek, wiązek, pakietów i kartonów,
  • pionowe i poziome owijarki folii stretch,
  • linie produkcyjne - jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować linię produkcyjną "szytą na miarę", dokładnie według zaleceń Klienta,
  • worki sztauerskie, taśmy lashingowe, pasy mocujące - do ochrony towarów podczas transportu kontenerowego, samochodowego, morskiego i kolejowego.

Nasza główna siedziba, sklep detaliczny, magazyn i biuro handlowe mieszczą się w Chwaszczynie, gdzie łatwo można do nas dojechać - nawet dużym samochodem z przyczepą. Mamy także przedstawicielstwa na terenie Polski, a więc zawsze jest nam blisko do naszych Klientów.

Swoją wiarygodność i pozycję rynkową zawdzięczamy naszym lojalnym i wykwalifikowanym Pracownikom, którzy wiążą się z IZIPAK na długie lata.

Jesteśmy przedstawicielami na Polskę czołowych światowych producentów z branży opakowań. Współpracują z nami tacy giganci, jak:

CYKLOP, PLASTICBAND, ITW SHIPPERS, MACDUE, STRAPACK, CYKLOPTEKNIK, FP INTERNATIONAL i wiele innych firm.

 

Certyfikaty:

Certyfikat RZETELNA FIRMA, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Gazela Biznesu (kilkakrotnie)

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564