IZIPAK

Izipak jest dostawcą wszelkich maszyn, urządzeń, części eksploatacyjnych oraz materiałówpotrzebnych w procesie pakowania, zabezpieczania i transportowania ładunków.

Chwaszczyno, Polska

O firmie IZIPAK

Misja:

Pomagać Klientom na każdym etapie procesu pakowania, dostarczając nowoczesnych i profesjonalnych maszyn, urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, bazując na doświadczonym i znakomicie wykwalifikowanym zespole.

Realizując misję IZIPAK, staliśmy się ważnym graczem w branży pakowania końcowego. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej stałej ofercie było wszystko, co potrzebne do bezpiecznego zapakowania i przewiezienia towarów, nawet nietypowych. Oferowane przez nas rozwiązania można pogrupować według następujących kategorii:

  • zabezpieczenie produktów - maszyny do folii termokurczliwej, a także folie, pianki, tektury chroniące produkt bezpośrednio,
  • wypełniacze kartonów - chrupki i folie, które chronią delikatne produkty w kartonie, uniemożliwiając ich zniszczenie w transporcie,
  • zaklejarki do kartonów - automatyczne i ręczne, a także rozliczne taśmy klejące, papierowe, wzmocnione, etc...,
  • aparaty ręczne do wiązania wszystkimi rodzajami taśm bandowniczych,
  • półautomatyczne wiązarki stołowe i ramowe do wiązania paczek, wiązek, pakietów i kartonów,
  • pionowe i poziome owijarki folii stretch,
  • linie produkcyjne - jesteśmy w stanie zaprojektować i zbudować linię produkcyjną "szytą na miarę", dokładnie według zaleceń Klienta,
  • worki sztauerskie, taśmy lashingowe, pasy mocujące - do ochrony towarów podczas transportu kontenerowego, samochodowego, morskiego i kolejowego.

Nasza główna siedziba, sklep detaliczny, magazyn i biuro handlowe mieszczą się w Chwaszczynie, gdzie łatwo można do nas dojechać - nawet dużym samochodem z przyczepą. Mamy także przedstawicielstwa na terenie Polski, a więc zawsze jest nam blisko do naszych Klientów.

Swoją wiarygodność i pozycję rynkową zawdzięczamy naszym lojalnym i wykwalifikowanym Pracownikom, którzy wiążą się z IZIPAK na długie lata.

Jesteśmy przedstawicielami na Polskę czołowych światowych producentów z branży opakowań. Współpracują z nami tacy giganci, jak:

CYKLOP, PLASTICBAND, ITW SHIPPERS, MACDUE, STRAPACK, CYKLOPTEKNIK, FP INTERNATIONAL i wiele innych firm.

 

Certyfikaty:

Certyfikat RZETELNA FIRMA, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Gazela Biznesu (kilkakrotnie)

Polecane firmy w kategorii Opakowania

.C-CTU-736384564