INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Automatyczna identyfikacja w służbie zdrowia – nowa oferta Jantar.

  • 20/08/2010, Bielsko-Biała

  • Automatyczna identyfikacja coraz częściej stosowana jest w służbie zdrowia, staje się pomocnym narzędziem w jednorodnym przepływie informacji. Jantar Sp. z o. o. jako doświadczony integrator proponuje zaawansowane rozwiązania dla służby zdrowia.

 
Dzięki nowoczesnej technologii opartej o technologię RFID czy kody kreskowe służba zdrowia zyskuje narzędzia do identyfikacji danych pacjenta (np. za pomocą specjalnych opasek na nadgarstek z kodem kreskowym), oznaczania próbek, kartotek czy kart pacjenta. Poprzez system informatyczny zintegrowany z czytnikami kodów kreskowych lub tagów RFID możemy identyfikować, przypisywać i rejestrować niezbędne elementy badań, diagnozy czy historii choroby pacjenta.

Zastosowanie systemów automatycznej identyfikacji w szpitalach, przychodniach, laboratoriach czy aptekach podnosi efektywność pracy, pozwala skutecznie monitorować proces leczenia oraz zarządzać zasobami.

Zobacz przykłady wykorzystania technik znakowania i identyfikacji w placówkach służby zdrowia na stronie internetowej: „kasa dla lekarza".

Jantar Sp. z o.o. stworzyła serwis z myślą o potrzebach praktyk indywidualnych, przychodni oraz pacjentów. Na portalu znajduje się szereg informacji m.in. na temat obowiązujących przepisów, przydatny poradnik podatnika, opisy i modele dostępnych urządzeń fiskalnych.
Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Piekarska 199
43-300  Bielsko-Biała
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)