INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

MobilePrice – tester cen + drukowanie cenówek w oparciu o terminale MOTOROLA oraz drukarki przenośne ZEBRA.

  • 07/08/2008, Bielsko-Biała

  • Aplikacja MobilePrice wspiera działania pracowników działu sprzedaży, takie jak kontrola cen towarów i drukowanie cenówek. Rozwiązanie to udoskonala proces znakowania cen produktów znajdujących się w ofercie sklepu.

 
 

Aplikacja MobilePrice wspiera działania pracowników działu sprzedaży, takie jak kontrola cen towarów i drukowanie cenówek. Rozwiązanie to udoskonala proces znakowania cen produktów znajdujących się w ofercie sklepu. W porównaniu do tradycyjnego systemu znakowania towarów, w którym wszystkie etykiety cenowe były drukowane na zapleczu i później ręcznie rozmieszczane na produktach bądź półkach towarowych, eliminuje praktycznie do zera możliwość błędnego oznakowania towaru.

Pracownik wyposażony w terminal zasilony aktualną kartoteką towarową i podpiętą do niego drukarkę kodów kreskowych, skanuje kolejne kody towarów, kontroluje na ekranie terminala poprawność ceny towaru z ceną zawartą w terminalu i w przypadku niezgodności cen może jednym przyciskiem zlecić wydruk zadanej ilości etykiet uwzględniających różnice cen tj. w przypadku ceny aktualnej, niższej od ceny przed przeceną, drukowana jest etykieta przecenowa, gdzie stara cena jest ceną przekreśloną, a cena nowa wyraźnie oznaczona drukiem wytłuszczonym. W przypadku ceny aktualnej wyższej od ceny przed przeceną drukowana jest etykieta zawierająca tylko cenę bieżącą. Oczywiście wygląd etykiety jest modyfikowalny i ograniczony tylko możliwościami drukarki. Nie ma przeszkód, aby na przykład w przypadku przecen do nazwy towarów na etykiecie automatycznie dodawać napis PROMOCJA. Stosując takie rozwiązanie dział sprzedaży sklepu jest w stanie szybko i bezbłędnie oznakować cenówkami towary lub półki sklepowe.

Aplikacja wykorzystuje terminale przenośne oparte o systemy Windows Mobile, Windows CE firmy Motorola (np. MC9090, MC3090) oraz drukarki przenośne firmy Zebra (QL220, QL320, QL420, RW220, RW420). Połączenie z drukarką realizowane jest za pomocą interfejsu Bluetooth, WiFi, bądź dedykowanym kablem komunikacyjnym. Zasilanie bazy danych terminala może odbywać się poprzez odczyt danych z udostępnionej bazy danych systemu nadrzędnego lub wczytywanie plików tekstowych.

 

Telefon
Zobacz telefon
Adres ul. Piekarska 199
43-300  Bielsko-Biała
POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)