INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Kärcher

(Kärcher Sp. z o.o.)

Firma prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych.


Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie

Szczegółowa informacja o firmie Kärcher

W Polsce Kärcher obecny jest od 1993 roku oferując innowacyjne produkty i technologie czyszczenia:

 • od urządzeń dla rynku konsumenckiego po profesjonalne wysokociśnieniowe urządzenia czyszczące,
 • przemysłowe odkurzacze,
 • urządzenia piorące i do czyszczenia parą (bez użycia środków chemicznych),
 • szorowarki,
 • zamiatarki,
 • stacjonarne urządzenia ciśnieniowe
 • i odkurzacze samoobsługowe,
 • myjnie samochodowe,
 • systemy recyrkulacji wody
 • oraz firmowe środki czyszczące dla szeregu branż (np. hotelarstwo, gastronomia, budownictwo, rolnictwo, motoryzacja, rzemiosło, handel, usługi porządkowe, logistyka)
 • oraz różnorodne wyposażenie dodatkowe dla urządzeń profesjonalnych i domowych.

Rok 2013 był kolejnym, bardzo udanym rokiem dla firmy Kärcher. Firma ponownie zanotowała wzrost sprzedaży i zatrudnienia oraz zwiększyła swój udział w globalnym rynku urządzeń i środków czyszczących. Obrót, który przekroczył poziom 2 miliardów Euro i sprzedaż w wysokości 12,5 miliona urządzeń były najwyższe w historii Kärcher.

Innowacyjność ponownie była jednym z najważniejszych czynników sukcesu: 90% produktów Kärcher nie jest starsza niż pięć lat. W 2013 roku firma zaprezentowała ponad 120 nowych produktów i złożyła 50 wniosków o przyznanie patentu. Po raz pierwszy w historii osiągnięta została liczba 500 posiadanych przez firmę patentów.

W 2013 roku firma była aktywnie zaangażowana w działania na rzecz ochrony środowiska oraz wspierała charytatywne, społeczne i kulturalne instytucje w wielu krajach na świecie. Kärcher jest partnerem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz członkiem United Nations Global Compact (UNGC). Dodatkowo we współpracy z Global Nature Fund firma zbudowała w Kolumbii naturalną, ekologiczną oczyszczalnię ścieków, która pracuje na potrzeby 4000 miasteczka. Kärcher wykorzystał także własną technologię i wiedzę, aby przyczynić się do konserwacji tak cennych zabytków architektury jak Wielka Kaskada na terenie Pałacu Nymphenburg w Monachium czy London Eye.

Założenia zrównoważonego rozwoju mają długą tradycję w działalności firmy Kärcher. Alfred i Irena Kärcher – twórcy firmy – oparli swe dążenia do jej rozwoju na przekonaniu, że trwały sukces gospodarczy jest możliwy tylko wtedy, gdy społeczne aspekty, w tym poszanowanie wartości ludzkich i zaangażowanie na rzecz społeczeństwa są stałymi elementami działalności zawodowej.

Trzecim filarem zrównoważonego rozwoju firmy, oprócz aspektu ekonomicznego i społecznego, jest ochrona zasobów naturalnych ziem, która odgrywała kluczową rolę w Kärcher już w roku 1970. O tym, że Kärcher jest w pełni świadomy swojej odpowiedzialności społecznej mogą świadczyć wszechstronne wytyczne m.in. nasi dostawcy w swojej działalności są zobowiązani do ścisłego przestrzegania kodeksu postępowania Kärcher.

Certyfikaty jakości ISO 9001, ISO 14001, EN 60204, EN 60335, CE
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Stawowa 138-140
31-346  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)
Komunikaty prasowe firmy Kärcher

Ergonomia – klucz do pionierskich rozwiązań w czyszczeniu wysokociśnieniowym

23/03/2017, Kraków - Technologia czyszczenia strumieniem wysokiego ciśnienia wody jest jedną z najczęściej stosowanych w np. przemyśle, w usługach komercyjnych i komunalnych.

Easy!Force marki Kärcher czyli rewolucja w myciu ciśnieniowym

06/03/2017, Kraków - Dbanie o czystość maszyn budowlanych procentuje, mianowicie wydłuża żywotność i tym samym pozwala zachować dłużej wartość naszego sprzętu. W tej branży często mamy do czynienia z długotrwałą pracą mocno zabrudzonych maszyn.

Kärcher po raz szósty z rzędu wsparł rajd Dakar

27/01/2017, Kraków - Po wielkich sukcesach, jakimi okazały się centra czyszczące Kärcher obecne podczas pięciu poprzednich edycji Rajdu Dakar, Kärcher postanowił wesprzeć także tegoroczną edycję tej prestiżowej imprezy.

Produkty firmy Kärcher

.C-CTA-2709257941