Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Kärcher, producent urządzeń czyszczących i specjalista do spraw czystej wody dodał właśnie jej dystrybutory do swojej oferty. Nowy dystrybutor WPD 100 podłącza się bezpośrednio do wodociągu. Urządzenie wytwarza 100 litrów higienicznie czystej wody na godzinę. Woda jest dostępna w wielu postaciach: schłodzona lub nie, gazowana lub gorąca na przykład na herbatę czy inne napoje. Dystrybutor może być używany w biurach, domach spokojnej starości, szpitalach, sklepach, fabrykach, siłowniach, szkołach i budynkach użyteczności publicznej.

Wysokiej jakości woda jest potrzebna przede wszystkim w miejscach takich jak szpitale czy domy spokojnej starości. W takich obiektach dystrybutor WPD może zostać wyposażony w układ filtra wielostopniowego i funkcję automatycznej dezynfekcji. Dzięki higienicznym dozownikom nie ma bezpośredniego kontaktu z otworem wylotowym. Całe urządzenie jest gładkie I łatwe do wyczyszczenia. W supermarketach lub innych miejscach publicznych są używane dystrybutory, które wydają wodę w dwóch wariantach: schłodzoną lub nie. Przedni panel dystrybutora można spersonalizować, tak, by odpowiadał identyfikacji wizualnej firmy czy wystrojowi salonu.

Wszystkie dystrybutory wody WPD wyposażone są w filtr Active Pure, który poprawia smak wody. Filtr Hy-Protect zapewnia, że można delektować się krystalicznie czystą I smaczną wodą. Wszelkiego rodzaju bakterie i wirusy są usuwane w procesie filtracji. Inżynierowie Kärcher opracowali specjalny system zapewnianiający higieniczne warunki we wszystkich tych części dozownika, przez które przepływa woda. Wszystkie przewody, moduł ogrzewania i chłodzenia oraz zawór dozujący są dezynfekowane termicznie w regularnych odstępach czasu.

Modele WPD 100, WPD 200 i WPD 600 mogą dozować od 20 litrów do 80 litrów zimnej wody na godzinę. Dozownik zaprojektowany jako urządzenie modułowe, może być indywidualnie konfigurowany dla danego typu wody, koloru urządzenia, oferty części elektronicznych, zakresu filtracji oraz higieny możemy też wybrać czy potrzebne nam jest urządzenie wolnostojące czy też do postawienia na blacie. Umożliwia to dostosowanie dystrybutora wody, do różnych wymagań klientów, lokalizacji instalacji i budżetów. Opcjonalne połączenie sieciowe umożliwia komunikację między dozownikiem a komputerem czy smartfonem. Pozwala to operatorowi, na sprawdzenie, czy nie trzeba zmienić filtra lub butelki z CO2 lub też czy urządzenie nie wymaga odkamieniania.

Dozowniki wody marki Karcher to urządzenia niezwykłe, które pozwalają za jednym dotknięciem guzika na cieszenie się krystalicznie czystą, zdrową wodą.