Firma Kärcher wychodzi naprzeciw oczekiwaniom specjalistów branży budowlanej wprowadzając na rynek nowość, która zrewolucjonizuje raz na zawsze mycie ciśnieniowe. Jest to nowy pistolet Easy!Force, który sprawia, że do przytrzymania spustu pistoletu nie potrzeba już siły. Konstrukcja pistoletu jest tak zaprojektowana, że to siła wody pracuje za nas, dzięki czemu operowanie pistoletem i lancą staje się o wiele prostsze.
Easy!Force. Zero siły, pełna moc!

Nowy pistolet to nowy design i nowa zasada działania, mianowicie wykorzystuje on siłę odrzutu wysokiego ciśnienia wody aby zmniejszyć siłę potrzebną do utrzymania wciśniętego spustu. Spust naciska się spodem dłoni, co znacznie ułatwia korzystanie z pistoletu i zwiększa komfort pracy. W branży budowlanej, gdzie do wykonania wszystkich prac czyszczących potrzebujemy zwykle sporo czasu, praca nowym pistoletem to wygoda, lepsza ergonomia, oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo, dzięki intuicyjnej blokadzie, która zapobiega przypadkowemu uruchomieniu.

Pistolet Easy!Force jest dostępny w dwóch wersjach: Easy!Force oraz Easy!Force Advanced. W wersji Easy!Force pistolet posiada bardzo wysokiej klasy zawór ze stali szlachetnej. W wersji Advanced pistolet posiada zawór, który jest teraz wykonany z ceramiki, co daje lepsze efekty i zapewnia większą szczelność i trwałość zaworu (trwałość zwiększona o 400%). Testy potwierdziły, że pistolet Easy!Force Advanced jest o ponad pięć razy bardziej wytrzymały, niż inne produkty tej kategorii.

Easy!Lock. Szybkie łączenie akcesoriów

Firma Kärcher wykorzystała sposobność jaka nadarzyła się w związku z produkcją nowego pistoletu, by dokonać dalszych ulepszeń. W rezultacie tych działań zmieniono złącza pistoletu w ten sposób, że teraz aby podłączyć różnego rodzaju elementy np. wąż czy lancę wystarczy jeden obrót 360 stopni. Zawdzięczamy to zmienionym gwintom o nazwie Easy!Lock Innowacyjny system połączeń mieści w sobie zalety szybko-złączki (szybkość połączenia) i łączenia z gwintem (niezawodność, bezpieczeństwo i stabilności). Dzięki opatentowanej konstrukcji Easy!Lock system drastycznie zmniejsza czas nawet do 5x podłączania i rozłączania w porównaniu do tradycyjnych systemów gwintowych zachowując jednocześnie trwałość i wytrzymałość. Łącznie zmieniono 476 akcesoriów i wyposażono je w nowe gwinty. Dzięki specjalnym adapterom nowy pistolet może być również połączony ze starszymi modelami urządzeń. Dzięki adapterom możemy dowolnie łączyć elementy ze sobą, co sprawia, że mamy bardzo wiele nowych możliwości).

Pistolet Easy!Force oraz system Easy!Lock to prawdziwa rewolucja w zakresie mycia wysokociśnieniowego. Poprawie ulegają tu wszystkie parametry pracy, dzięki czemu osiągane efekty zaskoczą każdego w branży budowlanej.
więcej na stronie internetowej firmy Kärcher.