INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Lanca wielofunkcyjna Kärcher nagrodzona Złotym Medalem MTP

  • 29/03/2016, Kraków

  • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to prestiżowe wyróżnienie, które jest przyznawane najlepszym, najbardziej innowacyjnym produktom. W tym roku Medalem nagrodzono lancę wielofunkcyjną 3 w 1 marki Kärcher.

 

Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie
Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich to prestiżowe wyróżnienie, które jest przyznawane najlepszym, najbardziej innowacyjnym produktom. W tym roku Medalem nagrodzono lancę wielofunkcyjną 3 w 1 marki Kärcher. Będzie ona zaprezentowana podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu w dniach: 31.03 - 03.04 2016.

Medale przyznawane są na podstawie oceny wystawionej przez Jury Konkursowe. Otrzymują je produkty najwyższej jakości, nowoczesne, innowacyjne i wytworzone w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złote Medale MTP przyznawane co roku od 1979 roku cieszą się renomą i dużym uznaniem wśród wystawców krajowych i zagranicznych.

Nagrodzona lanca jest wyposażona w dwie dysze i służy nie tylko do nakładania aktywnej piany, wysokociśnieniowego mycia zasadniczego, ale także do nakładania wosku na gorąco pod niskim ciśnieniem. Przełączanie kolejnych trybów pracy lancy odbywa się poprzez przesunięcie części roboczej w przód lub w tył.

Czynność jest zupełnie intuicyjna i trwa ułamek sekundy. Powoduje to, że nowa lanca jest niezwykle łatwa i wygodna w użyciu. Wszystko sprawia, że jest to urządzenie wygodne i proste w obsłudze, daje też możliwość doskonałego umycia pojazdu za pomocą tylko jednego narzędzia myjącego.
Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Stawowa 138-140
31-346  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)