Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nośnik narzędzi

Nośnik narzędzi (Kärcher MIC 34 C)

Produkt firmy Kärcher

Nośnik narzędzi (Kärcher MIC 34 C)

Produkt firmy Kärcher

Wielofunkcyjny, kompaktowy pojazd do różnorodnych prac komunalnych, przeznaczony do całorocznego użytkowania.

Informacje szczegółowe

MIC 34C, to wielozadaniowy pojazd do różnorodnych prac komunalnych, przeznaczony do całorocznego użytkowania. W zależności od zastosowanych narzędzi, maszyna może pełnić rolę zamiatarki, odśnieżarki, solarki/piaskarki, pługu śnieżnego, kosiarki z rozdrabniarką, urządzenia do strzyżenia żywopłotów i wielu innych. Przede wszystkim służy jako nośnik narzędzi do utrzymania terenów miejskich i gminnych w tym: ulic, placów, parków, ogrodów zoologicznych, dworców i lotnisk. MIC 34 jest doskonałym narzędziem dla samorządów terytorialnych, firm świadczących usługi komunalne i zarządzających nieruchomościami oraz szeroko pojętego przemysłu.

W sezonie zimowym nośnik narzędzi MIC warto wyposażyć w odśnieżarkę. Ze śniegiem i lodem na drogach, alejkach, placach i chodnikach pomoże uporać się pług śnieżny Vario, w różnych szerokościach roboczych. Doskonałym rozwiązaniem jest również opcjonalna półzawieszana piaskarka z funkcją napełniania bezpośrednio z silosu.

Do utrzymania komunalnych terenów zielonych, Kärcher oferuje całe spektrum wyposażenia. Dzięki temu, zamiast kilku urządzeń potrzebujemy jedno, a jego zakup szybko się zwraca. Opcjonalnymi narzędziami, w które warto wyposażyć nośnik narzędzi MIC, jest m.in. kosiarka z systemem trzech ostrz, wyrzutem tylnym i hydrauliczną regulacją wysokości koszenia, która dobrze sprawdza się zarówno na średnich jak i bardzo dużych powierzchniach trawiastych. Do przycinania żywopłotów Kärcher poleca nożyce na wysięgniku, które ułatwiają równe i szybkie strzyżenie krzewów. Hydrauliczne sterowanie gwarantuje łatwą i wygodną obsługę osprzętu.

Dobierając wyposażenie do nośnika narzędzi MIC firma Kärcher wykorzystała swoje wieloletnie doświadczenie, dlatego też akcesoria przeznaczone do mycia wodą pod wysokim ciśnieniem są tak skuteczne w działaniu. Dzięki nim nośnik narzędzi może np. pełnić rolę komunalnych pojazdów do mycia ulic i chodników. Do mycia betonu, asfaltu, płytek chodnikowych, kostki brukowej czy tartanu, można wykorzystać kompaktowy ciśnieniowy system spryskujący, wyposażony w osiem dysz rozmieszczonych na metalowej listwie.

Zimą system ten może służyć też do spryskiwania solanką alejek, ulic i chodników. Do czyszczenia trudnodostępnych miejsc, gdzie większe akcesoria nie są w stanie dotrzeć, idealnie nadaje się urządzenie wysokociśnieniowe zamontowane w tylnej części MIC 34. Umożliwia ono łatwe mycie zbiorników na zanieczyszczenia do montażu na nośniku narzędzi oraz różnych obiektów podczas prac komunalnych np. koszy na śmieci, kontenerów czy przystanków autobusowych.

Wyposażenie standardowe:

  • Ogrzewanie i klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Obrotowe światło ostrzegawcze
  • Do całorocznego stosowania

Dane techniczne

Moc napędu 25/34 kW/hP
Zdolność do pokonywania wzniesień 25 %
Prędkość jazdy 20 km/h
Wymiary (dł. / szer./ wys.) 2300 / 1090/ 1970 mm

Dokumenty do pobrania

  • Nośniki narzędzi MIC - broszura informacyjna Pobierz
  • Informacja o produkcie MIC 34 C Pobierz
  • Instrukcja obsługi MIC 34 C Pobierz

O firmie Kärcher

Kärcher

Kärcher

Firma prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych.

Kraków, małopolskie, Polska

.P-CTA-2709257941-5465222966