Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Nowe jednostki centralne do usuwania drobnego pyłu rozwiązania posiadają dokładny filtr pyłowy oraz są niezwykle ciche - tym samym chroniąc pracowników i miejsce produkcji. Nadają się do usuwania pyłu unoszącego się w powietrzu w przemyśle metalurgicznym, farmaceutycznym, spożywczym oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Jako członek Kärcher Group, Ringler oferuje mocne odkurzacze i systemy odsysania dla prostych i wysoce skomplikowanych aplikacji.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w przemysłowym odkurzaniu i technologii odpylania, Ringler stał się gwarancją niezawodności, zrównoważonego rozwoju oraz skoncentrowania na kliencie

Rozmieszczone horyzontalnie filtry kartridżowe można łatwo wymienić z zewnątrz po otwarciu klapy. Taka wymiana filtrów podczas obsługi eksploatacyjnej jest szybka, łatwa i nie naraża na kontakt z filtrowanym pyłem.

Izolacja akustyczna znacząco obniża hałas wydawany przez urządzenie, które jest cichsze nawet o 11% od podobnych urządzeń bez izolacji. Automatyczne oczyszczanie filtrów strumieniem sprzężonego powietrza pozwala na pracę urządzenia bez przerw i utraty mocy ssącej przez długi czas. Specjalna konstrukcja pozwala na jego wykorzystanie w strefie zagrożonej wybuchem o oznaczeniu Z22.