INFORMATOR PRZEMYSŁOWY
Bezpośredni kontakt z firmami

Nowa seria urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody Kärcher z silnikiem spalinowym

  • 04/07/2016, Kraków

  • Kärcher wprowadza na rynek nową linię pięciu urządzeń wysokociśnieniowych bez podgrzewania wody, napędzanych silnikiem spalinowym na benzynę lub diesel, do użytku w miejscach bez odpowiedniego przyłącza prądu.

 

Poproś o informację

 

Wystąpił błąd i nie udało się wysłać informacji.Nie można wysłać części informacji, spróbuj ponownie.
Prosimy spróbować ponownie
Wytwarzają ciśnienie robocze od 150 (model HD 7/15 G) do 230 barów (HD 9/23 G) oraz oferują maksymalną wartość przepływu wody do 650 i 930 litrów na godzinę.

Przeznaczone do najtrudniejszych zadań

Dzięki ergonomicznej ramie urządzenie wysokociśnieniowe można z łatwością transportować nawet na bardzo nierównej powierzchni. Duże, odporne na przebicie koła zwiększają mobilność i zapewniają ciągłą gotowość do pracy, bez konieczności dopompowywania ich lub naprawiania. Akcesoria i wyposażenie można przechowywać na ramie maszyny, dzięki czemu są zawsze pod ręką.

Urządzenia wysokociśnieniowe wbudowane są w wytrzymałą ramę, którą można modyfikować w zależności od potrzeb klienta, np. wyposażyć w dodatkową ramę ochronną lub bęben na wąż. W zależności od modelu, maszyny te mogą na jednym tankowaniu działać bez przerwy od 100 do 160 minut. Dzięki dużemu filtrowi chroniącemu pompę przed zanieczyszczeniami wodę można czerpać nawet z jezior i stawów. Na wyposażeniu jest również zawór termiczny chroniący przed przegrzaniem oraz zawór bezpieczeństwa, który zapobiega powstawaniu nadmiernego ciśnienia. To wszystko pozwala na pracę nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Telefon
Zobacz telefon
Strona www
Strona www
E-mail
Wyślij maila
Adres ul. Stawowa 138-140
31-346  Kraków
małopolskie - POLSKA
(Kliknij żeby zobaczyć mapę)