Używamy własnych plików cookie oraz stron trzecich, aby zwiększyć korzyści dla klienta i ulepszyć doświadczenie korzystania ze strony. Nawigowanie po stronie rozumiemy jako wyrażenie zgody na ich wykorzystanie. Aby uzyskać więcej informacji, proszę sprawdzić naszą politykę cookies

Ręczna myjnia części

Ręczna myjnia części (PC 100 M2 Bio)

Produkt firmy Kärcher

Ręczna myjnia części (PC 100 M2 Bio)

Produkt firmy Kärcher

Umożliwia skuteczne czyszczenie części z tłustych i olejowych zabrudzeń bez potrzeby stosowania szkodliwych rozpuszczalników.

Informacje szczegółowe

Wypłukiwane zabrudzenia są rozkładane przez mikroorganizmy. Metoda ta eliminuje konieczność późniejszej utylizacji ścieków, ponieważ szkodliwe substancje zostają rozłożone na wodę i dwutlenek węgla. Urządzenie znajduje zastosowanie szczególnie w warsztatach samochodowych, zakładach zajmujacych się serwisem i konserwacją sprzętu oraz w przemyśle przetwórczym.

Ekologiczne i ekonomiczne zalety systemu są bezsprzeczne. W procesie czyszczenia nie stosuje się szkodliwych dla zdrowia i środowiska rozpuszczalników. Wprowadzony do obiegu bezzapachowy, niepalny roztwór czyszczący o neutralnym pH sam się regeneruje. Mycie części nie wymaga stosowania rękawic ochronnych.

Technologia wymiennej maty z mikroorganizmami jest bardzo prosta: czynnik myjący stosowany do czyszcenia części w zlewie spływa do zbiornika przez matę nasączoną mikroorganizmami, które w zbiorniku rozkładają węglowodory na wodę i dwutlenek węgla. Cały system opiera się na obiegu zamkniętym. Matę wymienia się co 4 do 8 tygodni. Preparat RM PC-Bio 10 należy uzupełniać co 3 – 4 miesiące, a wymieniać co 2 lata.

Wyposażenie standardowe:

  • Szczotka (podająca środek czyszczący).
  • Kran.
  • Kontrola poziomu wody.

Cechy i zalety

Wygodna, bezpieczna i ekonomiczna

W procesie czyszczenia nie stosuje się szkodliwych dla zdrowia i środowiska rozpuszczalników. Wprowadzony do obiegu bezzapachowy, niepalny roztwór czyszczący o neutralnym pH sam się regeneruje. Mycie części nie wymaga stosowania rękawic ochronnych.

Wymienna mata z mikroorganizmami

Technologia jest bardzo prosta: czynnik myjący stosowany do czyszcenia części w zlewie spływa do zbiornika przez matę nasączoną mikroorganizmami, które w zbiorniku rozkładają węglowodory na wodę i dwutlenek węgla. Cały system opiera się na obiegu zamkniętego.

Dane techniczne

Ciśnienie: 0,3 / 0,03 bar/MPa
Wydajność tłoczenia: 900 l/h
Moc przyłącza: 1 kW
Powierzchnia robocza: 1041- 660 mm
Moc grzałki: 1 kW
Maks. temperatura: 40°C
Ładowność: 100 kg
Poziom ciśnienia akustycznego: 58 dB(A)
Pojemność zbiornika: 80 l
Zasilanie: 1 ~
Częstotliwość: 50-60 Hz
Napięcie: 220-240 V
Ciężar: 44 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 952 x1181x1067 mm

Dokumenty do pobrania

O firmie Kärcher

Kärcher

Kärcher

Firma prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych.

Kraków, małopolskie, Polska

.P-CTA-2709257941-736384390